Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-10-2008, 07:35 AM   #565 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Canlarım hepinize çok teşekür ediyorum inşallah iyi olur evine yuvasına döner.Dün sizlerle paylaşmak istedim heryerden gelecek duaya çok ihtiyacıvar ki .Halasıyla telefonla görüştük çok zor durumdalar sadece konuşurken dua edin diyebiliyorlar.Bizim ülkemizde hala böyle asansörler malesefki bakımsız olduğu için böyle kazalar oluyor gepegenç bir delikanlıyı bile ne hale getire biliyor işten eve trafiği atlatıp gitmiş ama evdeki canavar onu yakalamış .Bence bu kader değil düpe düz cinayet.Eşinin durumu iyi çünki asansörde değilmiş ama üzüntüden ne olur bilinmez.

Böylesine acı olaylar yaşadığımızda hayata nekadar küçük şeylere takıldığımız fark ediyorum ve biraz serbest bırakmayı öğreniyorum .Ben 99 depreminde oğlumun sünnetini yapacaktı hazırlıklar ve her kafadan bir ses çıkması ve iki küs aile ile sünnet fikri beni bir hayli bunaltmıştı .Bir gün yumoşa gitmiştik ve beni çıldırtıp göndermişti ve ben kafayı yemek üzerydim .Sabah salim kafayla birşeyler düşünmek üzere yattım gece yumoşun telefonuyla kalktık hareket oluyor diye bizi uyandırdı veelektirikler kesik ve ortalıkta bir faliyet yok küçük radyoyu açtık ve yavaş yavaş kötü haberi aldık hiç unutmuyorum sabah avcılarda bir binada enkaz altında kalan bir kızın görüntüsüyle güne başladım .Ben hayatım boyunca lüzumsuz bir şeye sinirlendiğimzaman o görüntü gelip bana kendini gösteriyor ve üzüldüğüm şeyin boşluğunu hatırlatıyor.Ben oğluma sünnet kıyafeti bile almadım sadece eşimin tarafına yemek benim tarafımada mevlit okuttuk ve o kadar insan acı çekerken ben eğlenemedim her düşündüğümü iptal ettim .Şöyle bir düşünüyorumda hiç pişman değilim .Bazı acılar var insani derinden etkiliyor .Bu olayda lüzümsuz şeyler için üzülmememi bir kez daha hatırlattı.

Dün annemlerde canım babam bizim için işe gitmemiş kalmış ve güzel ve yorucu bir gün geçirdim .Biz eve döndük evde eşim biraz zorda olsa montaj işini başarı ile tamamlamış ve sonuç çok hoş olmuş ....biraz kabaca topladım bugün temizlik günü bugünde yorulacağım güya ben toplatıya kadar fazla işyapmayacaktımda dinlenecektim ellerim felaket oldu çimentodan .

Sizleri seviyorum ve iyiki varsınız.Hepimizin yolu aydınlık ve açık olsun.