Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Aşk Acısını Unutmak..

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Aşk Acısını Unutmak.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sizi Anliyorum bu Gün Bende Aşkıma Nokta Koydum Daha Doğrusu Ağlayıp sızlayıp onun koymasını istedim Bu Siteye Gelene Kadar Yüregimde Bir Acı Vardı Depresyon Dünde Kaldı Adlı scripti Dinledim Acım kayboldu Ama Galiba Alışkanlık Yaptı Depresyon dünde kaldıyı 2 kere ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Aşk Acısını Unutmak..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-06-2008, 07:40 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
cabiliyet is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Aşk Acısını Unutmak..

Sizi Anliyorum bu Gün Bende Aşkıma Nokta Koydum
Daha Doğrusu Ağlayıp sızlayıp onun koymasını istedim
Bu Siteye Gelene Kadar Yüregimde Bir Acı Vardı
Depresyon Dünde Kaldı Adlı scripti Dinledim Acım kayboldu
Ama Galiba Alışkanlık Yaptı
Depresyon dünde kaldıyı 2 kere ve ardından sıralamayı siteye göre yaptım
şu an Ego Güven Güçlendirici ve sucluluğu dinliyorum
Anlayamadığım İlkgünde bana etki etti
İşten ve Gelene Kadar 15 dakikalık sürede Dinlemediğim için Kendimde Yine Aynı Acıyı Hissettim
Şu an Yok ve Rahatım
Eger Bu Site Olmasaydı Belkide Bir Köşede Sünepe bir iNsan Olarak Aşk Acısını Günlerce Yaşayacaktım
Teşekkür Ediyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cabiliyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-07-2008, 08:00 PM   #22 (permalink)
led
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
led is an unknown quantity at this point

ağla..bende kırık kalpler kulübüne katılmış oldum ..zor aşk acısı her yaşta aynıymış onu öğrendim..19 yaşında da bu acı aynıydı 31 yaşımda da aynı...hatat bu daha bile acı verdi diyebilirim belki de evet bu ..işte bu dediğim adamdı ..ama değilmiş..seven terk etmez ..gitti...telkinler çok iyi geldi ilk hafta kendimi muhteşem hissetmiştim ama son 3-4 gündür berbat bir haldeyim..suçluluk telkini bir çok şeyi su yüzüne çıkardı..nedense sürekli güzel hatıralar gözümün önünden gitmiyor film şeridi misali akmakta ve kalbim binbir parça..susukun...iyi ki burası var.her gün yeni şeyler keşfediyorum burda .yalnız olmadığımı hissediyorum 96...Atakan beye başta olmak üzere site sakinlerine sevgiler...
Alt 25-07-2008, 09:23 PM   #23 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Merhaba site dostlarım ve aşk acısı, ayrılık acısı yaşayan arkadaşlarım,
ben de aşk acısı demeyelim de ayrılık acısını yaşayanlardanım,gideli biteli tam bir ay,iki gün oldu,fakat içimden kalbimde bir türlü söküp atamıyorum,kurduğumuz hayaller, gelecek, hepsi bir anda yok oldu gitti, karşıma çıkıp da sebeplerini gidişini anlatamadı bile , bilmiyorum belki değmezdi bu kadar üzülmeme, aklım bunu söylese de kalbim onu hep koruyor,bu dönemde çok acı çektim, ortada dolaşan, çalışmaya çalışan,ayakta kalmaya çalışan, sadece bedenimdi, ruhumsa hep ağlıyordu, acım çok taze , unutmak zor olsa da , kendime söz geçiremediğim günler olsa da , çıkıp bir dağ başına avazım çıktığı kadar ağlayıp bağırmak istesem de bunaldığım, gücümün yetmediği anlarda,çalışmak, hayatıma devam etmek ve gücümün yettiğince onu unutmak,kırılan umutlarımı tazelemek düşüyor bana, en önemlisi tevekkül etmek ve her hayırda bir şer ve her şerde bir hayır olduğunu algılamak,herşeyi akışa bırakmak gerekiyor, en doğrusu da bu, bunda da vardır bir hayır demek, diyebilmek önemli olan, telkinler , dostlar, bu sitedeki yazıları okumak, inanın acılarınızı dindirmeye çok büyük bir etken, doğan güneş, güzellikler ve tazeliklerle doğuyor,her gecenin sabahında umutlar getiriyor...............
Doğan güneşin, tüm dertlerimizi, acılarımızı berraklığı, parlaklığıyla birlikte alıp götürmesi dileğiyle hepinize kucak dolusu sevgiler gönderiyorum ve sizleri çok seviyorum site dostlarım.............
Alt 25-07-2008, 09:58 PM   #24 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough

Aşkı geleneksel yaşayanlar (çoğunluk, topluluk): Merkezi karşısındaki kişi yapar, ilişki hayatındaki en önemli şeydir ve ilişkiyi nasıl yaşaması gerektiğini, ailesinden, çevresinden, filmlerden gördüğü koşullanmalarla öğrenmiştir. Kendi çöplerini karşı tarafa boşaltmayı paylaşım zanneder. Mutsuzluklarını ilişkiyle gidermeye çalışır. Bir çok beklenti içindedir, hayalleri, planları vardır. Mutlak sadakat bekler (özellikle kadınlar) belirsizliklere ve sonsuz olasılık içinde kendisinin hoşlanmayabileceği herşeye kapalıdır ve direk reddedip, itiraz eder. Yaşadığı duygusal savrulmaları aşk zanneder, hatta çok büyük aşk yaşadığını düşünür, kıskançlık nöbetlerini sevgiye bağlar. Bilinçaltında kurduğu eşitliklerde her zaman kendisine duygusal tatmin yaşatan her olayı sevgiye bağlama ve sevgi kavramını kullanma kurnazlığına sahiptir ama bunu masum bir sevgi zannetmektedir. Birbirini sahiplenmek gibi ilginç kavramları vardır. Bu sahiplenme hissinide sevgiye bağlamayı ihmal etmez (Seven insan sahiplenir, kıskanır vs. gibi bir çok ego kurnazlığına sahiptir.) Yukarıda yazılanların hiçbirinden haberi yoktur (tamamen bilinçsiz olarak bunları yapmakta ve her zaman sonuçta hüsranla karşılaşmakta ve şu karara varmaktadır: Kadınlara/Erkeklere güvenilmez)
Kendi bilinçsizliğinin ve egosundaki bu sevgi olmayan şeyleri sevgi sanmanın bütün bu hastalıklı ilişki modelini yarattığından habersizdir. Haberdar edildiği zamanda, tepkiyle ve öfkeyle karşı çıkar. Etrafındaki kalabalıkta genelde kendisi gibi olduğundan, yaşadıklarını normal zannetmeye devam eder. Aşk acısı ismini verdiği ama aslında ego kırılması, sahte hayallerin yok olması ve sonsuz olasılığın gerçek yüzünün kendini göstermesi diyebileceğimiz hakikatla karşılaşır. Ama bunu hakikat olarak görmez sanki başına gelenler şansızlık, kadersizlik, insanların ihaneti vs. zanneder. Odağı sürekli dışardadır, gözleri hep dışarıdakileri suçlar, o bana böyle yaptı.. o terketti, o aldattı.. ve bu cümlelere mutlaka yoğun haklılık duygusuyla eşlik eder. Neyse daha yazmiyim, sonra fazla saldırıya muhatap olabilirm :)))

Aşkı, Aşk olarak yaşayanlar (Çoook nadir kişiler): Merkezi kendisidir, kendi başına zaten çok mutludur ama paylaşımda bulunacağı bir ayna ile karşılaştığı için şükran ve sevinçle dolar ve zaten mutluyken dahada mutlu hale gelir. Çöplerini karşıya boşaltmaz, onları kendi içinde dönüştürebilme yeteneğine sahiptir. Kıskançlık ve sahiplenme gibi duygulardan arınmıştır ve bunları matah bir şey zannedip övünerek bahsetmez. Bağımlı değildir ama bağlıdır, çok sever ama bu sevginin kendine olan sevgisinin bir yansıması olduğunun bilincindedir. Karşısındakinin kafasının etini yemez ve kendisine benzetmeye çalışmaz. Özgürleşmenin ve özgürleştirmenin, aşkın doğası olduğunu derinden anlamıştır. Huzursuzluk, baskı, sevgi kavramını kullanarak manipule etme gibi duyguların aşk olmadığını çoktan öğrenmiştir. Aşk acısı çekmez, aksine aşk onu büyütür geliştirir. Karşısındaki onu terkederse, yıkılıp harap olmaz. Bencil değildir, karşısındakini kendisinden çok düşünür ama bu karşısındakini merkez yaptığı anlamına gelmez, aksine onu kendi aynası olduğu için ve paylaşımdaki bağın derinliğinden ötürü, sevgiyi dairesel bir alış ve sunuş döngüsüyle arttırabildiği güzeller güzeli bir varlık olarak görür.
Sonsuz olasılığa ve mutlak belirsizliğe tamamen açıktır, o yüzden rahatlamış, gevşemiş bir haldedir.. asla kasılmaz ve olana itiraz etmez. Olan olaylar karşısında yıkılmamasının nedeni budur. Neyse bunuda uzatmayayım ;)

Kısaca, birinciden ikinceye geçene kadar 3 ilişki yaşamış birisi olarak, birinci yazdığımı yaşayanları çok iyi anlıyorum, fakat o döngüden kurtulmak istiyorsanız, ikinci yazdığım satırları iyice hazmetmek, kendi bünyenizde ortaya çıkarmak durumundasınız. Yoksa hüsranlarınız, yıkımlarınız, duygusal savrulmalarınız asla bitmeyecektir ve emin olun her karşınıza çıkan kişi eninde sonunda sizi yıkıp geçecektir, çünkü siz bunu isteyip durduğunuzu bilinçaltındaki yaydığınız enerjiyle sürekli talep etmektesiniz. Aynı inançlara, aynı ilişki modeline, kodlamalarına sahip olarak farklı ilişki yaşayamazsınız. Ahmet gider Mehmet gelir, aynı şeyi farklı açılardan yapar. Ve siz bunu değiştirmediğiniz sürecede sadece isimler değişir, tavırlar hep aynı kalır. Sevgimle ;)
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-07-2008, 10:51 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura about

güzel bir anlatım teşekkürler
güllerinperisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2008, 11:03 AM   #26 (permalink)
Üsteğmen

86 Mesajinıza toplam 358 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
demetcool is an unknown quantity at this point

merhabalar aşkın acısını hafifletmek elimizde yada onu unutmak...Çünkü hormonlarımızı kontrol altına alabilmemiz mümkün görünüyo.Bu konda yediğimiz içtiğimiz şeyler bile önemli. Bir kitap var :"Aşkın Kimyası" yazarı ise"Savaş Koç" bu kitabın aşk acısı çekenlere çok yararlı olacağını düşünüyorum.
demetcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2008, 11:13 PM   #27 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dartanyan is an unknown quantity at this point

Ayrılalı nerdeyse iki yıl oldu. Bitti mi? Hayır tabiki bimedi. Ayrılık ta sevdaya dahil çünkü.... Oysa bitmeli ki yeniden başlayabilmeliyim.
Yeniden umutlarım olabilmeli. İçimde söylenmemiş o kadar çok şey var ki...,
Herneyse biri bana esaslı bişey desin, bir yol göstersin,bir umut kapısı açsın.
Dartanyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2008, 09:18 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point

Aşkı, Aşk olarak yaşayanlar (&#199;oook nadir kişiler): Merkezi kendisidir, kendi başına zaten &#231;ok mutludur ama paylaşımda bulunacağı bir ayna ile karşılaştığı i&#231;in ş&#252;kran ve sevin&#231;le dolar ve zaten mutluyken dahada mutlu hale gelir. &#199;&#246;plerini karşıya boşaltmaz, onları kendi i&#231;inde d&#246;n&#252;şt&#252;rebilme yeteneğine sahiptir. Kıskan&#231;lık ve sahiplenme gibi duygulardan arınmıştır ve bunları matah bir şey zannedip &#246;v&#252;nerek bahsetmez. Bağımlı değildir ama bağlıdır, &#231;ok sever ama bu sevginin kendine olan sevgisinin bir yansıması olduğunun bilincindedir. Karşısındakinin kafasının etini yemez ve kendisine benzetmeye &#231;alışmaz. &#214;zg&#252;rleşmenin ve &#246;zg&#252;rleştirmenin, aşkın doğası olduğunu derinden anlamıştır. Huzursuzluk, baskı, sevgi kavramını kullanarak manipule etme gibi duyguların aşk olmadığını &#231;oktan &#246;ğrenmiştir. Aşk acısı &#231;ekmez, aksine aşk onu b&#252;y&#252;t&#252;r geliştirir. Karşısındaki onu terkederse, yıkılıp harap olmaz. Bencil değildir, karşısındakini kendisinden &#231;ok d&#252;ş&#252;n&#252;r ama bu karşısındakini merkez yaptığı anlamına gelmez, aksine onu kendi aynası olduğu i&#231;in ve paylaşımdaki bağın derinliğinden &#246;t&#252;r&#252;, sevgiyi dairesel bir alış ve sunuş d&#246;ng&#252;s&#252;yle arttırabildiği g&#252;zeller g&#252;zeli bir varlık olarak g&#246;r&#252;r.
Sonsuz olasılığa ve mutlak belirsizliğe tamamen a&#231;ıktır, o y&#252;zden rahatlamış, gevşemiş bir haldedir.. asla kasılmaz ve olana itiraz etmez. Olan olaylar karşısında yıkılmamasının nedeni budur.
Ellerine saglık :) bana ilk yazılan cok uyuyodu..Simdi ikinci yazıyı okuyorum kendi uzerimde uygulamaya calisacagim.Super olmus tam aradigim sey buydu buldummm..Sadece ask iicn de degil.Hayatımızda hep birilerine tutunmak hep bizden daha guclu kisileri bulmak ve onlara yaslanmak istiyoruz en azından benim icin eskiden oyleydi..Umarım uygulamayıda basaririmm.Tekrar tsk lerr
melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2008, 12:27 AM   #29 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough

Rica ederim :) faydası olmasına sevindim.. bene o birinic kısımda yazdığım durumdan az &#231;ekmedim :) ve artık şunu rahatlıkla s&#246;yleyebilirmki..sonsuz olasılık ve mutlak belirsizliğin i&#231;inde gevşeyebilen i&#231;in her kapı a&#231;ılır bence. aşkta bunlardan birisi. herşeyi engelleyici olan şey, teslim olamamak, diren&#231; g&#246;stermek.
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks