Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > İzmir Buluşmaları

Uyarılar

İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve İzmir Buluşmaları İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız selma fatma bende birlikte olmayı umuyorum herkese sevgiler umarım güzel geçer sizin için şimdi cesaret edip sigarayı bırakma telkinini dinlemey başlıyorum umarım başarılı olurum bana şans dileyin bunu da başarıcam artık ciğerlerim temiz havanın tadını çıkarıcak...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İzmir Buluşmaları telkin cd indir izle İstanbul İzmir Buluşmaları nerededir kimdir İzmir Buluşmaları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İzmir Buluşmaları hipnoz İzmir Buluşmaları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İzmir Buluşmaları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İzmir Buluşmaları kuantum düşünce kitap haberi

İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-07-2007, 02:02 AM   #71 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yonca is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

selma fatma bende birlikte olmayı umuyorum herkese sevgiler umarım güzel geçer sizin için şimdi cesaret edip sigarayı bırakma telkinini dinlemey başlıyorum umarım başarılı olurum bana şans dileyin bunu da başarıcam artık ciğerlerim temiz havanın tadını çıkarıcak

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yonca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2007, 09:06 AM   #72 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Yonca bir sonrakinde mutlaka olursan güzel olur. biz ayda 1 olarak düşündük ama sürekli izmirde olanlar için 15 günde bir olabilir ya da istedikleri zaman bakalım ilk toplantımız olacak baya heyecanlıyız
Alt 12-07-2007, 01:59 PM   #73 (permalink)

çok hoş olur inanın ki yeniliklere pek açık değildim ama artık kendimi bu konuda değiştireceğime inanıyorum ve artık insanlara güvenmek istiyorum bun içten söylüyorum artık herşeyin iyi olmasını tüm kalbimle istiyorum.öbür toplantıları kaçırmamak için elimden geleni yapıcam
Alt 12-07-2007, 02:41 PM   #74 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

yonca benden sana tam destek sigarayı bırakalı 6 ay olmuş biri olarak söylüyorum yapabilirsin hiç de zor değil. yapacaksın da ben sana güveniyorumm
Alt 12-07-2007, 02:50 PM   #75 (permalink)

teşekkür ederim fatma bende bırakacağıma inanıyorum sigara ile ilgili bölümü inceledim şimdi de telapati bölümüne bakıyordum gerçektende altıncı his dedikleri veya telepati dedikleri şey sanırm bende var eğer sevdiğim birine iyi veya kötü bişey olacaksa hissederim şimdi netten telepati yöntemlerini araştırıcam burdaki konular beni çok mutlu etti kitap bölümüne baya takıldım en büyük tutkum kitap okumak ve birgün büyük bir kütüphaneye sahip olmak bunun için temellerimi attık kitap alıyorum sık sık bakalım ilerde okumayı çok seven çoçuklarım ve sevdiğim insanlar olsun istiyorum kitap konusunda sıkı bir savaşçıyım burdaki olumlu düşünceyle ilgili kitapların çoğunu okumuştum
şimdi bi tekrar yapmalıyım diyorum kitapların dünyası daha farklı brn onlarla yaşamayı seviyorum sanırım biraz çenem mi yoksa elim mi açıldı bilmiyorum ama içimden geçenleri yazmak istedim
Alt 12-07-2007, 02:57 PM   #76 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

ben de vakti zamanında çok okudum kişisel gelişim kitaplarını ama şimdi daha çok siyasi ve tarihi olanları tercih ediyorum. telepatiye gelince annemle aramızda olağanüstü bir telepatik iletişim var ben ne düşünsem iki dk sonra o söylüyor düşündüklerimi. bunu bazı arkadaşlarımla da yakalıyorum harika bir şey telepati kurmak.hissetme konusu bende de var aynen iyi mi kötü mü bilmiyorum ama.. neyse canım böyle işte...
Alt 12-07-2007, 05:28 PM   #77 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

burcu, nedir şimdi buluşmanın son hali? bi özet geçsene bana.
saat, yer, gün, adres vs.
Alt 12-07-2007, 10:17 PM   #78 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Şimdi son durum. ctesi öğlen 12:00 de Mügeee ile Hilton önünde buluşuyıoruz o zaman aralığında Atakan ve Fatma izmirde olacaklar onları karşılayacağız bu arada buradan başka gelmek isteyenler hilton önünde olurlarsa seviniriz bunlar Berkeberk ve Zeynep aklıma başka gelmedi. Ayşe sanırım sen eğitiminden sonra bizde olacaksın Hepimiz buluşunca Eve geçerken Hayalayaz'ı alacağız yolumuzun üstünde. Bu saatlerde gelemeyenler daha sonra katılacak arkadaşlar içinde benim eve yakın olan yerleri yazayım. Sahil tarafından göztepe iskelesi yaya geçidinde kafelere doğru gideceksiniz mithatpaşa cad. çıkın ve garanti bankın orada fortis bank var oradan sizi karşılayabilirim. Eğer ben bulamam derseniz göztepe iskelesinden alırım.
Ayşe sana özelden telefon ve tam adres bilgilerini geçiyorum. Zeynep sana vermiştim. Berkeberk sesin çıkmadı ama sana da özelden yazıyorum. Bu arada Hayal umutcan ile gelecek yazmıştı bir ara küçük oğluşu 44 Kendi oğlu bir ara müsait olursa kısa da olsa bize katılacak. Akşam bende kalacağız. Kalabilecekler için yer ayarlanır dert etmeyin wave pazar günü için gene birlikteyiz
Alt 12-07-2007, 10:18 PM   #79 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Eğer atladığım kişi varsa lütfen özelime yazsın ya da gelecek başka birileri
Alt 13-07-2007, 09:04 AM   #80 (permalink)
Teğmen

11 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkeberk is an unknown quantity at this point

ctesi günü saat 14:00 de işten çıkıyorum. Hiltonun önüne büyük ihtimal gelemem. Verdiğin adrese gelmeye çalışıcam. Oraları çok iyi bilirim. Sanırım evi bulurum. Gelmeden ararım.
berkeberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks