Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sağlık Haberleri

Uyarılar

20 Günde 138 Sağlık Tesisi Hizmete Açıldı

Serbest Kürsü ve Sağlık Haberleri 20 Günde 138 Sağlık Tesisi Hizmete Açıldı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ İstanbul'da üç Hastane Açtı, Bir Hastane Temeli AttıSağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılış töreninde, canlı bağlantıyla bir hastane ile 5 sağlık kuruluşunu törenle hizmete açtı. Sağlık Bakanı Recep ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sağlık Haberleri telkin cd indir izle İstanbul Sağlık Haberleri nerededir kimdir Sağlık Haberleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sağlık Haberleri hipnoz Sağlık Haberleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sağlık Haberleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sağlık Haberleri kuantum düşünce kitap haberi

20 Günde 138 Sağlık Tesisi Hizmete Açıldı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-10-2009, 10:28 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart 20 Günde 138 Sağlık Tesisi Hizmete Açıldı

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ İstanbul'da üç Hastane Açtı,

Bir Hastane Temeli AttıSağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılış töreninde, canlı bağlantıyla bir hastane ile 5 sağlık kuruluşunu törenle hizmete açtı. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yanı sıra, Esenler Başakşehir Devlet Hastanesi, Selimpaşa Devlet Hastanesi, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Binası, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyasyon Onkoloji Servisi, Lütfiye Nuri Burat Barbaros Hayrettinpaşa Semt Polikliniği, İstanbul İl Tüberküloz Laboratuvarı ve ümraniye Açelya Sağlık Ocağının açılışını da yaptı.Bakan Akdağ, törende yaptığı konuşmada, rakam olarak ifade edilen ilerlemelerin çok kolaylıkla temin edilmediğini belirterek, İstanbul halkının daha önce sağlık açısından çok büyük çileler çektiğini söyledi. Artık tüm vatandaşların onurlu ve eşit olarak hastane hizmetlerinden rahatça yararlandığını, ilacını eczanelerden alabildiğini ifade eden Akdağ, bütün bunlar 4,5 yıl içinde nasıl gerçekleşti? 'İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın' diyen bir zihniyet Türkiye'de hakim oldu ve bunlar gerçekleşti dedi. Açılış töreninde konuşan İstanbul Valisi Muammer Güler de, İstanbul'da eğitim ve sağlık hizmetlerine öncelik verdiklerini ifade ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Konuşmasında İstanbul'da sağlık alanında 2002'den 2007'ye kadar yapılan çalışmaları ve yatırımları özetleyen İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Bakar, İstanbullulara daha kaliteli bir sağlık hizmeti vermek amacıyla, İstanbul'da sağlığın standartları yükseliyor sloganıyla 20 günde 138 yeni sağlık tesisini hizmete açacaklarının müjdesini verdi.İstanbul Sağlık Müdürlüğü'nün 20 günde 138 sağlık tesisi hizmete açılıyor. Sağlıkta standartlar yükseliyor kampanyası çerçevesinde yapılan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi açılışına Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ'ın yanı sıra İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul üniversitesi Rektörü Mesut Parlak, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Sağlık Bakanı Musteşar Yardımcısı Hakkı Yeşilyurt, Vali Yardımıcısı Necati Şentürk, Bağcılar İlçe Kaymakamı, Bağcılar Belediye Başkanı, hastane başhekimleri, sağlık grup başkanları ve kalabalık bir davetli grubu katıldı. 2002 yılında temeli atılan hastane 65 milyon dolara mal oldu. Tümüyle hastanecilik mimarisine uygun yaptırılan hastane, toplam 450 yatak kapasiteli. Hasta odaları tuvalet ve banyolu tek ve iki kişilik şeklinde dizayn edilen hastane, 5 yıldızlı otel kalitesinde. SELİMPAŞA'YA 75 YATAKLI ACİL YARDIM HASTANESİ AÇILDIBağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni yağmur altında hizmete açan Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, daha sonra güneşli bir havada da Selimpaşa Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'ni hizmete açtı. 1991 yılında inşaatına başlanan hastane Kasım 2006 'dan itibaren hasta kabul etmeye başladı. Selimpaşa Bölgesi başta olmak üzere Kumburgaz, Kamiloba, Celaliye ve Silivri ilçesinde kalabalık bir nüfusa kaliteli ve çağdaş bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. Selimpaşa Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi, 75 hasta yatağı, radyoloji ve biyokimya labaratuvarları ve 4 ameliyathanesiyle toplam 5000 m² 'lik bir alanı kaplamaktadır. Hastanede; genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları, dahiliye, beyin cerrahisi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları branşlarında poliklinik hizmetleri verilmektedir.Silivri'de Devlet Hastanesi Temeli Atıldı6 Temmuz'da Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Selimpaşa Acil Yardım ve Travmatoloji Devlet Hastanesi'nin açılışını yapan Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, aynı gün Silivri Devlet Hastanesinin temelini attı.Silivri Devlet Hastanesi temel atma törenine katılan Bakan Akdağ, yaptığı konuşmada herkesin devlet ve üniversite hastaneleri ile sözleşmeli özel sağlık kuruluşları ve tıp merkezlerinden hizmet alma imkanına kavuştuğunu söyledi. Daha sonra Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Milletvekili Lokman Ayva, İstanbul Valisi Muammer Güler butona basarak Silivri Devlet Hastanesinin temelini attı. Silivri Devlet Hastanesi, 15 bin 820 m² kapalı alanda 100 yatak kapasiteli olacak.İstanbul'da 19 İlçede 51 Yeni Sağlık Ocağı Hizmete AçıldıBağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesini, Esenler Başakşehir Devlet Hastanesini ve Selimpaşa Acil ve Travmatoloji Hastanelerini Sağlık Bakanı Recep Akdağ'a açtıran İstanbul Sağlık Müdürlüğü, açılışı takip eden hafta içerisinde de İstanbul'da 19 ilçede 51 sağlık ocağı, 3 Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi'ni hizmete açtı. Böylece İstanbul'da hizmet veren sağlık ocağı sayısı 452'ye, Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planması Merkezi de 40'a ulaştı.20 gün içinde 138 sağlık tesisinin açıldığı ilimizde, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Bakar, hayırseverlerin yaptığı; Gaziomanpaşa Sultançiftliği, Sarıyer İsmail Bilgin, üsküdar Fetih, Sultanbeyli Sevim Taşpınar, Kağıthane Çağlayan 2'nolu sağlık ocaklarının ve Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Ameliyathanesi, Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahisi, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahisi servislerinin açılışlarını yaptı.2002'den bu yana 217 olan sağlık ocağı sayısını 452'ye çıkardıklarını ve hedeflerinin İstanbul'da 500 sağlık ocağı olduğunu söyleyen Bakar, Göreve başladığım günden beri sağlık ocağı açılışları yapmadım ve bu zaten benim görevim, ama bu sene özellikle sağlık kuruluşlarımıza büyük katkıları olan hayırsever vatandaşların olduğu yerlerin açılışlarında bulunarak teşekkür etmek istedim. dedi. Koruyucu sağlık hizmetlerinin öneminden bahsederek aşı oranlarının %70'lerden %98'lere ulaştığını açıklayan Sağlık Müdürü Bakar, konuşmalarında önemli rakamlar vererek sağlık kuruluşlarındaki gelişmeleri anlattı: Hastanelerde tedavi edilen hasta sayısı 5 milyondan 28 milyona, sağlık ocaklarında muayene edilen hasta sayısı 5 milyondan 20 milyona, muayene oda sayısı bin 716'dan 4 bin 166'ya, ameliyat edilen hasta sayısı 90 binden 580 bine, erişkin yoğun bakım sayısı 65'ten 291'e, yeni doğan yoğun bakım yatak sayısı 20'den 153'e ulaştı. İl Sağlık Müdürü Mehmet Bakar, sağlık kuruluşlarında özellikle hastanelerde tanıdık birini aramadan muayene olunabileceği bir düzen olmasını istediğini belirterek, günde bir doktorun 40 hastanın her birine 10-15 dakika vakit ayrılacağı günlerin geleceğini söyledi. Konuşmasında özellikle bu sağlık tesislerinin yapımında hem maddi hem de manevi katkıları olan hayırsever vatandaşlara da bizzat teşekkür eden İl Sağlık Müdürü Bakar, İstanbul'da sağlığın standartlarının hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile daha hızlı yükseleceğini sözlerine ekledi. Sağlık kurumlarının açılışlarına İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Bakar'ın yanı sıra, milletvekilleri, belediye başkanları, kaymakamlar, il sağlık müdür yardımcıları, başhekimler, sağlık grup başkanları, sağlık tesisine katkıda bulunan hayırseverler, sağlık çalışanları ve çevre halkından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks