Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   tanışma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/1792-tanisma.html)

eylulx 03-08-2007 11:24 PM

Ynt: tanışma

Alıntı:

Bugle Nickli Üyeden Alıntı
Hoşgeldiin Sümbüüül....Ah canııım alındın mı seeeen? kiss3

hosbulduk bugle tesekkur ederim.geldigime ve herkesi tanidigima cok sevindim.bugun radyoyu bile dinledim.ben burda olucam artik.cunku dogruduzgun insanlar buldum icin mutluyum

hayalayaz 04-08-2007 01:51 AM

sumbulum hoşgeldin maaşallah her yerede imzanı atmışsımn aferin severim böyle aktif insanları..hep böyle devam et emi

eylulx 04-08-2007 06:00 AM

[quote=hayalayaz ]
sumbulum hoşgeldin maaşallah her yerede imzanı atmışsımn aferin severim böyle aktif insanları..hep böyle devam et emi

hosbulduk hayal.tesekkur ederim

eylulx 04-08-2007 06:02 AM

[quote=sumbul ]
Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı

hosbulduk hayal.tesekkur ederim

bir tesadufle giridm siteye gelis o gelis bir daha cikamadimki ustelik interneti actigimda tek acik sayfam burasi yeterli geliyor icinde bir suur bilgi var iyi arkadasliklar var sevdim yani

tekrara hosbulduk

pisimbat 04-08-2007 09:26 PM

Hoş geldin sümbül ben sitemizin cat56
nick sümbül avatar gül nerde bülbül blook

25emel 04-08-2007 10:54 PM

Alıntı:

sumbul Nickli Üyeden Alıntı
bende daha yeni geldim geleli bir hafta bile olmadi.ama kimse bana hosgeldin demedi

ooo canımcım demezmiyiss hiçç hoş geldinnn sefalarr getirdinnnn sevincli

uzunoğlu 04-08-2007 11:08 PM

Herkese merhabalar,
ben de siteye taze üyelerdenim alk78

bir sorunla karşılaştım aslında o kadar yeniyim ki bu bir sorun mu onu bile bilemiorum b456 indirdiğim tüm telkinler ingilizce yani mantıken türkçe olması gerekmez mi?bana acilen yardım edecek bir üye varsa çok sevinirim çünkü derhal dinlemeye başlamak istiyorum. 128956 şimdiden teşekkürler smiliyface

hayatimdegisti 04-08-2007 11:10 PM

Alıntı:

yeliz Nickli Üyeden Alıntı
Herkese merhabalar,
ben de siteye taze üyelerdenim alk78

bir sorunla karşılaştım aslında o kadar yeniyim ki bu bir sorun mu onu bile bilemiorum b456 indirdiğim tüm telkinler ingilizce yani mantıken türkçe olması gerekmez mi?bana acilen yardım edecek bir üye varsa çok sevinirim çünkü derhal dinlemeye başlamak istiyorum. 128956 şimdiden teşekkürler smiliyface

Telkin metinleri hem ingilizce hem türkçe verilmiştir..Mp3 lerde ise içerik türkçe'dir...

pisimbat 04-08-2007 11:11 PM

Hoş geldin yeliz
ben sitemizin cat56

YAZGÜLÜ_81 05-08-2007 12:30 AM

Yeliz aramıza hoşgeldin wave

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:37 PM.