Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

lütfen eski üyelerden bilgi almak istiorum

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz lütfen eski üyelerden bilgi almak istiorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba ben eski üyelerden fikir almak istiyorum.uzun zamandır dinleyip de kalıcı etki görenler çok oldu mu?işte 2 ya da 3 yıl dinledim çok güzel etkiler gördüm diyenler??çok yolun başındayım ve açıkcası korkuyorum ya birgün herşey en başa dönerse diye.çünküü siteyi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

lütfen eski üyelerden bilgi almak istiorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-09-2011, 12:29 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

sarışınım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
194 Mesajinıza toplam 391 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarışınım is on a distinguished road
Standart lütfen eski üyelerden bilgi almak istiorum

merhaba ben eski üyelerden fikir almak istiyorum.uzun zamandır dinleyip de kalıcı etki görenler çok oldu mu?işte 2 ya da 3 yıl dinledim çok güzel etkiler gördüm diyenler??çok yolun başındayım ve açıkcası korkuyorum ya birgün herşey en başa dönerse diye.çünküü siteyi iyice araştırdım uzun süre dinledim sonra etkileri kayboldu diyen üyeler vardı...bilgilendirirsiniz çokkk sevincem

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sarışınım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2011, 01:07 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough
Standart Cevap: lütfen eski üyelerden bilgi almak istiorum

İnsanoğlu olarak hep olumsuza doğru yöneliyoruz maalesef :(en başta telkin ya da başka birşeyden önce amacına ulaşıp kurtulacağına herşeyin güzel olacağına inanmalısın.Dinlemeye başla gerisi mutlulukla bitecektir İNAN :) bir çok değişik çalışma var forumda onlar ile takviye yapabilir üye arkadaşlar neler yapmış fikir edinebilirsin

mutluluklar

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2011, 02:45 PM   #3 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Merhaba eğer hergünü bir önceki günden daha iyiye taşımayı amaçlayarak değişime başlarsan bir gün öyle bir noktaya gelirsin ki o iyi halden geri dönüşü olmaz. Çünkü iyi olmak için nasıl olman gerektiğini öğrenmişsindir. O yolu öğrendikten sonra geri dönmek ise bence yine bir seçimdir. Kötü bir seçim olsa da mutsuz olmayı biz seçebiliyoruz. Alıştığımız için olumsuzlukları görmek çok kolay oysa hep olumlu tarafını görmeye alıştığında zaten mutlu olmayı öğrenmiş olacaksın. Şimdi yolun başında bu tür korkulara kapılmanın faydası olmaz. Senin yapman gereken gün be gün daha iyi olacağına inanman. Değişim kolay olmayabilir esas olan kararlılıktır. Zaman zaman kendini başa dönmüş gibi hissedebilirsin. Ama ancak değişmeye kararlıysan yeniden başlayabilirsin.

Değişimin daimi ve kalıcı olması dileğiyle...

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2011, 12:23 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 274
133 Mesajinıza toplam 457 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selo2951986 will become famous soon enoughselo2951986 will become famous soon enough

merhabalar bende telkinlerin kalıcı olmadığını düşünüyordum ama şöyle bi kendime bakınca düzenli dinlemediğimi görüyorum.ve gerçekten uzun süre dinlemek gerekiyor.yazılı metindeki her bir cümlenin anlamını etkileri açığa çıktığında deneyimlemek gerekiyor farkettiğim kadarıyla çünkü ben dinlemeyi bıraktığımda eski halime dönüyorum ama tamamıyla aynı değilim.yani değiştiğimi farkediyorum.telkinlerin etkileri çıktığında yeni bilinçaltı kalıplarınla daha çok yaşam deneyimi ve farkındalık geliştirmek lazım çünkü her konuya bakış açın değişiyor ve eski işe yaramadığını gördüğün alışkanlıklarından vazgeçmek lazım çünkü bizi eskiye bağlayan tüm köprüleri yıkmamız lazım.bu uzun bir mücadele sadece telkin dinlemekle olmuyor ama telkinler insana bu mücadelesinde büyük yardımı oluyor.
selo2951986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2011, 01:06 AM   #5 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

sen etki görürümmm, hayatım çoookkkk mükemmel olur, sonrada o mükemmellik elimden gider diyemi korkuyorsun...bu korkunu kendine tekrarla..ve atından belkide kazandığım güzel şeyler beni terkeder çünküü benn .............. (boşluğuda sen tamamla artık..)

telkinlerin etkisi kişiden kişiye değişir çünkü hepimiz birbimizden farklıyızz..

kişisel gelişimde hap bilgi yoktur..

kişisel gelişim sürekli devam eden bir süreçtir..sen iki gün kendine özen gösterip üçüncü gün kendini ihmal edersen hayatta seni ihmal eder , hayatı suçlayamazsın..

sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2011, 02:56 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sarışınım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba ben eski üyelerden fikir almak istiyorum.uzun zamandır dinleyip de kalıcı etki görenler çok oldu mu?işte 2 ya da 3 yıl dinledim çok güzel etkiler gördüm diyenler??çok yolun başındayım ve açıkcası korkuyorum ya birgün herşey en başa dönerse diye.çünküü siteyi iyice araştırdım uzun süre dinledim sonra etkileri kayboldu diyen üyeler vardı...bilgilendirirsiniz çokkk sevincem

canım etkilemek istemem seni sadece kendi bilgimi aktarıyorum. ben dinledim etkisini göremeye başladım ama sonra dirençlerle kaşılaştım ve yarardan çok beni sarsmaya başladı o yüzden bıraktım. eft yapmaya başladım eski sıkıntılarımı olumsulukların çoğunu böyle attım kağıda yazdım sayfalarca ve gözümün önünde yaktım inan çok rahatlatıyor sonra dular ve kendimi affetme çalışmaları ve Allahın izniyle beni gören (maşallah diyeyim ALlah bozmasın) bu ne enerji banada versene diyor :)) hatta bende onlara sarılıp al senin olsun bende çok var diyorum o hayran bakışları gördükçe Yaradanıma şükrediyorum:))
Alt 06-09-2011, 01:19 PM   #7 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Merhabalar,

Üyelerimizin şüpheci yaklaşmaları bizim hoşumuza gidiyor. Çünkü internette herkes güvenilir olmayabiliyor. Telkinleri ilk dinleyen Atakan beydir ve kendi üzerinde deneyip etkilerini gördükten sonra bunu insanlara sunmaya başlamıştır.

Yarar gören binlerce üye var elbette. Kendimi örnek göstermek bana sıkıcı geliyor ancak kazandığım etkiler şuan telkin dinlemememe rağmen devam etmekte. Kaybolur gibi bir endişem de yok. Onları bir bir sıralamam çok uzun sürer ancak aşağıda özetine ulaşabilirsin. Çoğu yazıyor.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...yasamisim.html

Birçok arkadaşımızın da yine forum içerisinde deneyimlerini paylaştığı günlükleri var. Onları da inceleyebilirsin. Tamamen oturup okumana gerek yok. Ayrıca sen de kendine bir günlük açarsan eğer ilerlemelerini daha net bir şekilde görebilirsin.

Genellikle insanlar şu şekilde düşünüyorlar ve bu düşünce de doğru olmamakla birlikte hayal kırıklığı yaşamalarına neden oluyor. Bu bir süreç ve bir anda kendinizi değiştirmek için hiçbir şey yapmadan dilediğiniz harika insan olamazsınız. Eğer güven güçlendirici telkin dinliyorsanız yaşadığınız ufak tefek deneyimleri görmezden gelerek bir anda özgüven sahibi ve kendinden emin bir insan olamazsınız. Benim gözlemlediğim ve birçok kişinin gözünden kaçtığını düşündüğüm şey bu.

Şu da çok olur. Kötü bir gün geçirir ve telkinlerden etki görmüştüm ama bütün etki kayboldu der bazı arkadaşlarımız. Onların gözünden kaçırdığı da şu: Telkinler davranış değişikliği amaçlarlar. Size asla üzülmeyeceğiniz bir hayat vaat etmezler. Hayatın içinde her şey var. Gece gündüz gibi tıpkı. Eğer telkin dinleme amacı buysa bu kişileri memnun edemeyiz elbette. Çünkü hayatta mutluluk olduğu kadar acı ve üzüntü de var. Telkinler bu noktada yaşadığınız olumsuz olaylardan nasıl yara almadan ya da daha az hasarla kurtulabileceğiniz konusunda destek olacaktır size. Çok negatif düşünenler ve her şeyi telkinlerden bekleyenler en ufak bir şeyde suçluyu telkinler olarak gösterirler. Bu da klasik bir davranıştır.

Biz artık bazı şeyleri ezberlediğimiz için komik geliyor. 3. ve çok klasik tavırda 70 saat dinledim hala kendime güvenmiyorum demektir. :)

Onun dışında söyleyebileceğim şey telkinlerin herkeste farklı etkiler sağlamasıdır. Ve bu süreç kiminde çok kısadır kiminde daha uzundur. Dolayısıyla farkındalığınız çok önemli. Ben ben de güvensizliğe neden olan faktörleri sabırla gözlemledim ve kendine güven telkini dinlerken o faktörlerin ortadan kalktığını gördüm. Siz de öyle yapabilirsiniz.

Eğer daha çok üyenin size özel önerilerine göre karar verirseniz telkin dinlemeye ego ve suçluluk telkinlerini dinledikten sonra başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini listenize eklemenizi öneririm. :)

Çok fazla olumlu yanı varken ve bunu binlerce insan deneyip yararını görmüşken gidipte tek bir olumsuz lafa bakıp sonradan çoookk pişman olduğum "hiçbir şey yapmamış olma" duygusu kötü oluyor. Bu benim hayatımdan önemli bir deneyime ilişkin. Sizin telkin dinleme durumunuz daha hafif ama aynı sonuca çıkıyor.

Etkilenmeseniz bile kaybedeceğiniz bir şeyiniz olmayacak en azından. Bu bile denemeniz için yeterli bir sebep diye düşünüyorum. Ücretsiz telkinleri dinleyip etki görmezseniz bırakabilirsiniz. Ücretli telkinlerde de etki görmediğini söyleyenler için süresiz iade garantisi vardır. Ücretleri geri ödenir.

Onun dışında telkin dinleseniz de dinlemeseniz de elbette kendinizi desteleyecek şeyler yapmalısınız. Mesela olumlu düşünmeye çalışın, dua edip manevi yönüzü güçlendirin ve mümkünse kişisel gelişim kitapları okuyun. Eğer kitap alacak imkanınız yoksa sitedeki binlerce konudan yararlanabilirsiniz ve bunlar da çok faydalı olacaktır.

Sevgilerimle.

Alt 06-09-2011, 02:34 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

194 Mesajinıza toplam 391 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yaaaaaaa gerçketen hepinize sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi iletiyorum .içime su serptiniz.gerçekten ben şimdiki halime yatıp kalkıp şükrediyorum eğer ki ben yok etki görmedim de şudur da budur da dersem yalan olur...bbu siteye ilk başlarda inancım yoktu çünkü ben tüm umutlarımı tüm inancımı birer birer kaybetmiştim bana dair hiçbirşey kalmamıştı elimde...psikoloğa gidiyordum gittikçe ben kendimden uzaklaştım ve umutlarım da benden uzaklaştı....inanın ki ben en çaresiz olduğum bir zamanda bu site bir mucize gibi hayatımda çok seyi güzelleştirdi..ben bugüne kadar kendim için hiçbirşey yapmadım sadece hep başkaları için yaşadım....ve sosyal fobi de iyice çaresiz bıraktı...insan hiç annesinden YÜZÜM KIZARACAK DİYE konuşmaz mıydı sarılmaz mıydı uzaklaşır mıydı???ya hiçbiri anlatılmaz sadece yaşanır....benim kırık dökük olan o kadar parçam varmış ki ben bile hayret ettim ne kadar da dibe batmışım diye....şimdi ben beni kazanmışken eski günleri düşünüp ya o günler geri gelir mi diye de bir korku düştü içime ..ama ilginize sonsuz teşekkkürler....bir de ben olumlama yapıyorum sabah ve akşam bunlar yeterli mi.?birde suçluluk duygusu eklemekten biraz tedirgin oluorum .haftada kaç kere ekleyim?herkese sonsuz sevgiler
Alt 06-09-2011, 03:22 PM   #9 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Yüz kızarması benim de önemli bir sorunumdu. Kendimde güvensizlik yaratan ve yeni insanlarla tanışmaktan alıkoyan çok kötü hissettiren bir durumdu. Ancak psikolojik olduğunun farkındaydım. Çünkü duygu durumuma göre açığa çıkıyordu çoğu zaman. Artık kızarmıyorum. Ve bunu sadece ego-suçluluk dinleyerek ve sürekli kitap okuyarak aştım. Çok şükür...
Başlangıç telkinlerinin teker teker dinlenmesini önermiyoruz. Yani ego ve suçluluk telkinlerini bir arada dinlemen gerekiyor. Dinlemek istemesen bile aslında şuanda en fazla ihtiyacın olan telkinlerden birisi suçluluk telkini. Güvensizlik kendimizde çok fazla suçluluk duygusu biriktirmemize neden olur çünkü.

Günlük toplamda 8-10 saati aşmayacak şekilde ego ve suçluluk telkinlerini dinlemeye başlayabilirsin. Dilersen bu listeye kendine güven telkini de ekleyebilirsin.

Yine detaylı bilgi için aşağıdaki linklerden de yararlanabilirsin.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...lemeyiniz.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...m-rehberi.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...yebilirim.html

Sevgiler.
Alt 09-09-2011, 06:12 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

benim şu an listemde 16 telkin var (egoyu sabit tutuyorum)

16 telkinin içinde çekirdek inançlarım da var

ve ayrıca 21 gün kuralıyla diinliorum(21 gün dinle 7 gün ara:)

ayrıca sabah akşam olumlama yaıporum:(bir kağıda yazdığım cümleleri okuorum ve gün içerisinde kendi içimmden tekarar ediorum)

bunlar yeterli mi ??teşekkürler

Bookmarks