Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

paylaşmak istedim

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri paylaşmak istedim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız başkalarınn düşüncelerini önemsemek evet önemsememk en isiii .ben size bir şey paylaşmak istiyorum aslında çok saçma ama paylaşcam ve rahatlıcam.ben insdanların lafına alınan biriyim evet bunu kabulleniyorum ,ama onların onayına da çok önem veriyorum.zaten psikiyatriste gtmemim bi sebebi oda.mesela bi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

paylaşmak istedim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-03-2008, 10:14 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
cancazim is an unknown quantity at this point
Standart paylaşmak istedim

başkalarınn düşüncelerini önemsemek evet önemsememk en isiii .ben size bir şey paylaşmak istiyorum aslında çok saçma ama paylaşcam ve rahatlıcam.ben insdanların lafına alınan biriyim evet bunu kabulleniyorum ,ama onların onayına da çok önem veriyorum.zaten psikiyatriste gtmemim bi sebebi oda.mesela bi örnek verim arkadaşım bana sen hiç konuşmuyorsun dese ben ona alınırım tabi tek o lafndan dolayı değil öncedende birikmiş onnn benle ilgili düşünceleri lafları olduğu için ama ben ona hayr derim öle değilim derim ayrıca onların yannda kndimi geri planda hissederm.onlar ban bu lafları etmeden önce ama ben geriplanda kalmayı sevmiyorum ve konuşkan bir yapımda var ama arkadaşm bana onu söledikten sonra ben onu aylarca unutmam düşünürüm derimki acaba ben ölemiyim öleysem bana kötü bişi demiolarki nie bukadar üzülüyorum derim tabi böle düşünce içimde mutsuzluk olur sonra acaba savnduğum şeyn arkasındamı olmalıyım başkalrı öle diyo diye kndimi neden güvenimi kaybedim kendime güvenmelimiyim derim bu biraz daha içimi rahtlatr hem bazı inssanlarda çok geveze olduğumu sölerler ortamına göre bunn gibi şeler cevaplanmayı bekliyor ben böle yapınca insanlar bana bişey dese kesn benle ilgili böle düşünüyor ben oyüzden bana öle dedi kendimi insanlara ispatlamak zorndamışım gibi hssediyorum kendimi küçümser olmuştum bi ara bunalıma grmiştim allaha şükür iim hepsi basit aslında şimdi bana bu konuda yardmcı olun lütfennnn

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cancazim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2008, 10:29 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: paylaşmak istedim

cancazim.. konunu izninle üyelerin günlükleri bölümüne taşıdım..

buradan arkadaşlarımız sana daha rahat ulaşarak yorumlarını yapabilirler..

ayrıca sende bizlere dilediğin kadar içinden geçenleri ve değişim sürecini anlatırsın...

öncelikle telkinleri rehber bölümde anlatıldığı gibi dinlemeye devam et..

kısa süre sonra içindeki dengeye kavuştukça sorunlarını çözümlemiş olacaksın...

hatta içinde bu kadar çok işsel hesaplaşma yaşaman değişime başlamış olduğunun göstergesi..

aşağıda vereceğim linklerdeki yazıları fırsat buldukça okumanı öneririm..
değişim ve gelişim için kendine tanıdığın bu fırsatta mutlaka sabırlı ve kararlı ol..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...38766#msg38766

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...elisim-b213.0/
açılan sayfada ana başlıkların yanı sıra sayfanın altına doğru indikçe genel olarak eklenen başlıklarımızda göz atmayı unutma..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...elisim-b313.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne_yapmali-b18.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...apalim-b171.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...t_kursu-b40.0/
Alt 09-03-2008, 11:07 PM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

cancazım ben sana ne diyeyim şimdi ya alınırsan...bak önce bi kendimizi anlatayım..tüm günlükleri gez her şeyi oku..burada birbirmize ne söylersek söyleyelim..asla kötü niyet yoktur..tabii yeri geldiğinde eleştiri yapıyoruz..ama eleştirdiğimiz arkadaşımız iyi niyetimizden emindir..onun kötülüğü için asla konuşmayız..şimdi sende aramıza geldin, ilk amacımız seni motive etmektir..ama yeri gelir eleştiride yaparız..önce bir eleştirlerimizi kabul edebileceğini öğrenirsem ben senin yazdıklarına daha kolay paylaşımlarda bulunurum..yok alınırım beni eleştirme dersen saygım sonsuz..sadece yazdıklarını okuyarak takip ederim gelişmelerini..en iyisi sen şimdilik..telkinlerini bi dinle güzelce..burası senin adresin senin yazdıklarını gördükçe gelip okurum..ama sende gelişmeleri paylaş emi..yalnız nicki' ni çok sevdim..cancazım..içimden geçenleri tek kelimede topluyor..iyiki burdasın ve iyiki özünü bizimle paylaşmaya hazırsın..korkma, çekinme biz seni eleştirmeyiz..olsa olsa becerebildiğimiz kadar yol gösteririz bak sana kocamaaaan ..
Alt 10-03-2008, 04:58 PM   #4 (permalink)
Mustang
Guest

Hoşgeldin cancazım, bu niki görünce aman ne hoş dedim.Çünki ben bu kelimeyi sevdiğim insanlara çok kullanırım.Hayatımızda hepimizin hataları ve iyi yaptığımız şeyler var.Bunlardan sadece biz sorumluyuz.
Başkaları ne derse desin önemli değil hiç kimseye kendimiz kadar hesap vermek zorunda değiliz.Bu hayat
bizim ,sana hayatında iyilikler ve güzelikler dilerim.

Bookmarks