Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2007, 07:13 PM   #53 (permalink)
ozel
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: FERYA'NIN GUNLUGU

Cok tesekkur ederim Elifcim, burcucum, sonunda ilser bitti ve evime donebildim, ama ben bende deyilim su an, dun aksam yorgunluktan uyuyamadim surekli uyandim durdum. EFT ile duzelttigim belimin argisi ve migrenim geri geldi, nedense cok sinirliyim. Elimden geleni yaptim diye icim rahat oluyorum ama kendimi boyle telef ettigim zamanlar kendime cok kiziyorum, ablam diye deyil kime yardim etsem en iyisini yapmaya calisirim yapim boyle ama olan bana oluyor iste, neyse. 15 Agustosta 10 gunlugune tatile gidecegiz orada bol bol dinlenirim artik Uzun zamandir telkinlerimide dinleyemedim (ay hemen acayim telkinlerimi bari) ama Reiki uygulamalarimi aksatmadim (birgun haric ). Bu arada esim sagolsun kurutma diye rica ettigim ciceklerimi neredeyse suda boguyormus hatta biri komada su an 44 Neyse ondan degerli deyil tabiki, esim cok iyi bir insan ve tekamulumde resmen en onemli dayanagim diyebilirim, darisi bekarlarimizin ve degisim gecireceklerimizin basina insallah neseli Ay cok ilginc sinirlerim yazdikca duzeliyor resmen, hepinizin o guzel pozitif sevgi dolu enerjileri adeta bilgisayar ekranindan kalbime doluyor Iyiki bu site var ve iyiki sizler varsiniz hepinizi ve kendimi coooook seviyorum
Sevgi ve isikla kalin