Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-08-2007, 07:37 PM   #14 (permalink)
25emel
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki nedir?

bunda korkulacak bir sey yok arkadasım.reiki şifalandırmayı ve şifalanmayı esas alır.sena nın yaşadıgı sey aslına bakarsan halk arasında karabasan denilen şey bence...reikinin öle etkileri yok.zaten bu yüzden bizim ısıgımızı merak edip gelip bakarlar dedim. ve dikkat edersen bir önceki msjımda iyi olsun kötü olsun bizim auramızı gecemezler dedim.

Alıntı:
25emel Nickli Üyeden Alıntı

yazdıklarını okurken hayrete düşmemek elde deil. insanların etrafında aura dediğimiz enerji kapsülü vardır.bir nevi çevremize saçtıgımız ısıgın kaynagıdır.bu ısık görünür görünmez çogu canlının dikkatini çeker ki bu gayet dogal.ha gerçek olan bir şey daha var;onlar bizi izliyor.biz nasıl onların varlıgından haberdar isek onlarda bizden haberdarlar... bu varlıklar iyi olsun kötü olsun bizim auramızı gecemezler. enerji calışmalarının hemen hemen çogunda ilk aşama aurada var olan sızıntıları kapatmaktır bu nedenle ilk önce kendine enerji verirsin auranı güçlendirir sızıntılarını olabildiğince kapatır.kendini gelişitirsin... bu süreç aşama aşamama devam eder...sen enerjisel olarak ne kadar aktifsen,ne kadar güçlü isen o kadar da dikkat cekersin,merak edilirsin... e tabi gelişen görüş açınıda unutmamak lazım... çogu kişinin göremediğini görmüş olman aslında normal herhalde die düşünüyorum. bu acıdan bakarsak gösterdiğin gelişme hayranlık uyandıracak nitelikte bence... bu kadar hızlı olmuş olması seni bu kadar sarsmış olabilir
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla