Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-09-2007, 10:35 PM   #12 (permalink)
asevgican
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Burçların Kişilik ve Karekter üzerindeki Etkileri

Alıntı:
Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
ayse Nickli Üyeden Alıntı
eneee.şeker benim özel mesaj olayında halledemediğim bi iş var:( boş ama ne alıyo ne gönderio....
22 temmuz 2004 izmir konak doğumlu oğluş
saat 5,10 gündüz....
e eklesene beni yaff...
aysemcik@msn.com
Canım, senin evlat yengeç burcunun son derecesinde, ayrıca yükselen de yengeç.Çok hassasdır.Senin bir bakışın dahi yeter ağlamasına.Yengeçin aradığı güvenliktir.Evinde kendini güvende hissederse gelişimi de bu olumlu yönde olacaktır.Ay burcu başak.Duygularında, biraz sabit olabilir.Mükemmeliyetçi bir yapısı olabilir.Başkalarını kırmamak adına gereksiz sorumluluklar altına girmeyi kabul edebilir, aman dikkat diyorum.Ayrıca evladının korkusun bu denli yüksek olmasının sebebi, yengeçliğinden kaynaklandığını düşünüyorum.Çünkü çifte yengeç, dediğim gibi güvenlik onun için son derece önemli.Bir kez korktu mu hep korkar.Ona yanında olduğunu bildirerek, sorumluluk ver.Bir de bol sevgi.Gereksiz sorumluluklarla boğma onu, neye karşı sorumluluk geliştireceğini seçebilmeli.Sevgisini rahatlıkla gösterebilecek bir çocuk değil, ancak düşünce tarzıyla ve hareketleriyle oturaklı bir kişilik.Bir de kesinlikle tombik ama sert görünüşlü bir çocuk.
ay aynı yaaa...