Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-09-2007, 06:18 PM   #58 (permalink)
ozel
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: FERYA'NIN GUNLUGU

Uzun bir aradan sonra tekrar yazabiliyorum sonunda, kosusturmaktan ev evlikten cikip otel olmustu benim icin. Hayat bir sakin bir hareketli olarak gecip gidiyor iste. Her zaman belirtmekten sevinc duydugum bu site ve telkinler sayesinde hayatimda cok onemli gelisimler ve deyisimler gerceklestirmekteyim. Hayatimizda ki her gelisim ve deyisim kendi icinde EN onemine sahip bence , onemsiz bir deyisim olmaz, her deyisim ve gelisim kucuk gibi gorunse bile deyisimdir ve cok degerlidir, ben kendimdeki her deyisimi ve gelisimi buyuk bir sevincle kutsuyorum ve kendim dahil bu deyisimdeki tuzu bulunan uzak yakin herkese ve herseye ayni minneti duyuyorum ve sanki boyle yaptikca o deyisim veya gelisim her neyse biraz daha cogaliyor ve biraz daha fazla faydasini goruyorum. Minnet duymanin insan gelisiminde , ruhunun yukselebilmesinde guclu bir DUA oldugunu okumustum ve simdi yurekten inaniyorum ve biliyorum ki Minneti, Minnet duymayi ihmal ediyorsak bir yerlerde hep bir seyler eksik oluyor. Ruhsal gelisimimizde Minnet bir onarici bir tamamlayici gibi is goruyor. Soyle gercekten yurekten bir tesekkur, ve icten bir Minnetin beni nasil huzurla doldurdugunu her seferinde hissetmek oldukca aliskanlik yapici bir sey. Bu arada yine evrene ve sebep olan herseye yurekten tesekkurler ettigim yeni bir isim var artik. Okul oncesi cocuklarla calisiyorum. Bu benim icin imkansiza yakin bir seydi ve gerceklesti. Evet imkansiz diye bir sey yok...Sayet gercekten yurekten istersek ve uzerinde olurmu olmazmi ne zaman olur falan diye dusuncelere daha dogrusu suphelere girmezsek isteklerimiz gerceklesiyor. Fiziksel cabaya bile gerek kalmiyor bazen, firsat ayaginiza kadar geliveriyor ve size sadece bu firsata atlamak kaliyor O kadar yimki bu yeni isimle ilgili saatlerce yazabilirim ama sadece MUTLUYUM gercekten MUTLUYUM demek istiyorum o kadar . Darisi tum sevinci ve huzuruyla sizlerin olur insallah arkadaslar.
Bu arada kis geliyor ya sincaplar gida stoklarini hizlandirdilar dogal olarak, dun bir baktim otra boydaki cicek saksilarimdan birine (bahcedeki) sen sincap hanim veya bey artik bilemiycem, tutmus kocaman bir elmayi gommus ve ustunu benim cicegimden kopardigi yaprakla ortmeye calismis tabi elmanin yarisi acikta 44 Hey Allahim ya dedim suna bak hem dunyalar sevimlisi hemde zararlikci, aldim elmayi attim ama cicegin dibinde koca bir oyuk kaldi, kokleride yolmus biraz tabi, neyse artik toprakla besledim orayida. Bahar gelmeden once bazi cicekler ekiyorum ve bir de bakiyorum bazi cicekler farkli cikiyor, ve hic dikmedigim ciceklerde cikiyor, sonradan anladimki bu speedy gonzales sincaplar yapiyor bunu, baska bahcelerden esip getirdikleri tohum ve cicek soganlarini benim ve diger bahcelere gomuyorlar yiyecek olarak, e tabi bu tohum ve soganlarda bazen yeseriveriyor, bu sene deyisik renkte lalelerim ve bir kac baska buyuk cicegim oldu sincap beyler sayesinde boyle faydalarida yok deyil hani
Sevgi ve Isikla kalin