Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-10-2007, 08:41 AM   #62 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

asisler heyecanlanma yaw,nasılsa eşinle buluşmaya gidiyorsun(gelecekten yazdığın mektubu unuttun mu?)dur sana gelecekten bir mektup atayım

sevgili arkadaşım Asisler;hatırlarsan geçmişte bir şiir köşemiz vardı ve sende bir gün oraya ölümsel vede karamsar şiirler yazmıştın da bizde kokmuştuk.Aman bu çocuğa birşey mi oldu acaba diye telaşlanmıştık..meğerse onlar eski şiirlerinmiş,ama yeni bir aşka yelken açtığını da öğrenmiştik...heyecandan elin ayağına dolaşmış ve sevdiğinle buluşacaksın diye günlerce uykusuz kalmıştın... hatırladın mı?şimdiki zaman da bunları düşündüğümde yerlere yatıyorum gülmekten...çünkü sen o bayanla evlendin ve çoluğa çocuğa karıştın..nerden mi biliyorum
eee bu siteye yazdın hatta resimlerinizi bile gördükte ondan biliyorum...bunları aslında sende biliyorsun gerçi ama işte yaşaman gereken heyacanları da yaşaman en doğal hakkın...hayatının her dönemi istediğin gibi olsun...
gelecekten geçmişe kucak dolusu sevgiler...