Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2007, 10:56 PM   #60 (permalink)
ozel
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: FERYA'NIN GUNLUGU

Hosbulduk Elifcim ozlemisim bende burada olmayi.
Disarida piril piril bir gunes var ama hava soguk, kis cok nazlandi bu sene, neredeyse aralik ama kar yok, Dunyamiz icin biraz endiseliyim acikcasi, herseyin ve herkesin en yuksek hayiri icin dua ediyorum. Bugun, hergun gune baslarken okumadan evden cikmadigim bir olumlamayi paylasmak istiyorum, kisinin titresimini yukselten ve pozitifligini artiran bir enerjisi olan cok sevdigim bir olumlama.

"Bu gun sadece Sevgiyim..
Kendimi evrenin muhtesem Sevgisine aciyorum ve beni tamamen doldurmasina izin veriyorum, beni tamamen doldursun, Sevgi ile dolup tasayim ve bu Sevgiyi Dunyaya akitayim..
Ben Sevgiyim.. Tamamen Sevgiden yapildim ve sadece Sevgiyim.. Sevginin iyilestirici gucunu icimde hissediyorum.. Kendimi Sevgi olan Gorkem olarak gormeye baslarken, beni nasil guclendirdigini, kendime saygimi ve guvenimi nasil arttitdigini hissediyorum.. Sevgiyi Guc olarak tanimaya baslarken, gucumu nasil arttirdigini hissediyorum..
Kendimi derinden Seviyorum ve Saygi duyuyorum ve bu Sevgiyi baskalarina da veriyorum..
Ben tamamen Sevgiyim.. BEN' im.. Ve oyledir.

Yollariniz Sevginin Isigi ile aydinlansin..