Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-01-2009, 08:15 PM   #28 (permalink)
rak_star_21
Teğmen

rak_star_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 323
41 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rak_star_21 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
pofuduk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında biliyomusun beklentisiz yaşamak güzel bişi, bazen hayat akışında yaşanmalı, ama tabi ki bu kendini sal demek değil...Herşey hayatında tamam olsun da bir aşk eksik olsun, hayatını aşkı bulmaya endeksleme, yoksa mutsuz olursun, aşk hakkında beklentilerinidüşür, hayatın diğer alanlarında hedeflediklerini yapmaya çalış.Umutsuz bir bekleyişe girme...Sorunun da nereden kaynaklandığını bulmayı aklının şöyle bir kıyısından geçir ama problemin içine de düşme, soruna dışarıdan bak, sanki bir yabancının sorunu gibi...
Bir de çok karamsarsın...
Sorun bende ve kaderden kaynaklaniyor.Yanlis zamanda yanlis yerde yanlis insanla karsilasmamdan kaynaklaniyor.Bu kadar yanlislardan da yanlis asklar doguyor.Bir diger sorunda kendime koydugum kurallarla ruhumun istedigi kurallarin uyusmamasi.Hayatta cok az seyde karamsarimdir bunlardan biriside ask.Ben cok hizli sogumaya basladim.Daha once hic bole olmamisti.Heryerde ask arardim.
sevgilerle...
rak_star_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla