Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-11-2007, 12:09 PM   #45 (permalink)
üç_gömlek
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Astral Seyahat

başın kuzeyde olmasından kasıt dünyadaki enerjiden daha fazla faydalanabilmek için sanırım.güneyde mekke var.mekke duyduğum kadarıyla dünyadaki enerji yoğunluğunun en fazla olduğu şehirdir.ve mekkenin hz.muhammed korunduğunu söylüyordu melekler tarafından.bi astral seyahati yapan biriyle konuşmuştum.kendisi kabeye bile gittim demişti.ayrıca kabede kafana göre gezemiyorsun orda çok farklı şeyler var.orda hissettiğim ama göremediğim varlıklar vardı demişti.bu kişi doğuştan doğal olarak astral seyahat yapabiliyordu.söyledikleri ne kadar doğru bilmiyorum.
hiç rüya hatırlamayan birisi başına yakın bi yere mıknatıs koyup uyursa rüyasını hatırlarmış denedim de.mıknatıs manyetik enerjiyi çekiyormuş.ama hiç rüya hatırlamayan birisi mekkede uyusa rüyasını net olarak hatırlar.orası enerjinin en yoğun olduğu yer olduğundan.
bir de astral seyahat metafizik bir olay değildir.hani üniversitelerde matematik konuları vardır.matematiğe soyut matematik derler ya.bu astral seyahate de soyut fizik diyebiliriz.ya da ben ileri fizik diyorum.bunları metafizik diye adlandırdığımız sürece korkularımız hep var olacaktır.işte asıl zengin insan kendindeki potansiyeli kullanabilen insandır.o zaman para bize kendiliğinden gelir.hz.muhammed elini suyla yıkadığı zaman su damlaları altına dönüşüyordu.ya da hz.rabiaya zengin birisi yardım için altınlar gönderiyor.hz.rabia elini havaya kaldırıp indiriyor ve avucu altınla dolu.diyor ki bize altın böyle veriliyor.onlar kendilerini ve dünyayı tanımışlar işte.onlarla hele ki bi peygamberle kendimi kıyaslamak benim haddime değildir.ama örnektir peygamber.
kendi çapımda bu konudaki çalışmalarıma son sürat devam ediyorum.ölülerin seslerini ya da başka varlıkların seslerini kaydetmek tekniği vardı onu da denemeyi düşünüyorum yakın zamanda.ahirimiz ve akıbetimiz hayırolsun.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla