Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-11-2007, 01:32 PM   #47 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: Astral Seyahat

Alıntı:
canan Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
üç_gömlek Nickli Üyeden Alıntı
başın kuzeyde olmasından kasıt dünyadaki enerjiden daha fazla faydalanabilmek için sanırım.güneyde mekke var.mekke duyduğum kadarıyla dünyadaki enerji yoğunluğunun en fazla olduğu şehirdir.ve mekkenin hz.muhammed korunduğunu söylüyordu melekler tarafından.bi astral seyahati yapan biriyle konuşmuştum.kendisi kabeye bile gittim demişti.ayrıca kabede kafana göre gezemiyorsun orda çok farklı şeyler var.orda hissettiğim ama göremediğim varlıklar vardı demişti.bu kişi doğuştan doğal olarak astral seyahat yapabiliyordu.söyledikleri ne kadar doğru bilmiyorum.
hiç rüya hatırlamayan birisi başına yakın bi yere mıknatıs koyup uyursa rüyasını hatırlarmış denedim de.mıknatıs manyetik enerjiyi çekiyormuş.ama hiç rüya hatırlamayan birisi mekkede uyusa rüyasını net olarak hatırlar.orası enerjinin en yoğun olduğu yer olduğundan.
bir de astral seyahat metafizik bir olay değildir.hani üniversitelerde matematik konuları vardır.matematiğe soyut matematik derler ya.bu astral seyahate de soyut fizik diyebiliriz.ya da ben ileri fizik diyorum.bunları metafizik diye adlandırdığımız sürece korkularımız hep var olacaktır.işte asıl zengin insan kendindeki potansiyeli kullanabilen insandır.o zaman para bize kendiliğinden gelir.hz.muhammed elini suyla yıkadığı zaman su damlaları altına dönüşüyordu.ya da hz.rabiaya zengin birisi yardım için altınlar gönderiyor.hz.rabia elini havaya kaldırıp indiriyor ve avucu altınla dolu.diyor ki bize altın böyle veriliyor.onlar kendilerini ve dünyayı tanımışlar işte.onlarla hele ki bi peygamberle kendimi kıyaslamak benim haddime değildir.ama örnektir peygamber.
kendi çapımda bu konudaki çalışmalarıma son sürat devam ediyorum.ölülerin seslerini ya da başka varlıkların seslerini kaydetmek tekniği vardı onu da denemeyi düşünüyorum yakın zamanda.ahirimiz ve akıbetimiz hayırolsun.

Ölüler yada diğer varlıkların mı??Bunu denersen ve başarabilirsen bizimle paylaşırsın değilmi???Birde şöyle birşey var benim başıma gelen.Ben gecelri odamda gezinen gölgeler görüyorum.Sence bu ne olabilir.Acaba zihin olarak çok düşündüğüm için beynim beni yanıltıyor olabilirmi??Birde bununla birlikte tuhaf sesler duyuyorum sanki biri bana birşeyler buyuruyor birşseyler yapmamı istiyor.Aileme söyleyemiyorum bunları zaten bana ne gözle bakıyorlar bilmiyorum...Parapsikolojiyle ilgileniyorum diye bana şeytan gözüyle bakıyorlar dusun
arkadaşlar,yazdıklarınızı ilgiyle takip ediyorum.konu ve paylaşımlarınız oldukça ilginç..her ne kadar başı açık bir müslüman olsam da,dini vecibelerimi yerine getiremesemde..20 yaşındayken mekkeyi merakımdan dolayı ziyaret etmiştim..ve itiraf etmem gerekirse orada gördüğüm hiçbir rüyamı unutmadım ve şuan bile hatırlıyorum..oysa ender rüya görürüm..dediklerinizin bilimsel boyutunu hiç araştırmadım..konuyla ilgili fazla bilgiye de sahip değilim..ancak orada görülen rüyalar net olarak hatırlanıyormuş dediğiniz için bende yaşadıklarımdan dolayı yazma ihtiyacı hissettim..evet doğru rüya görüyorsunuz hemde her uykuda ve ayrıntılarının hepsini de hatırlıyorsunuz..ilginç ama gerçek..en azından kendi deneyimlerimden yola çıkarak baktığımda,sanırım bunu onaylamam gerekli...şimdiye kadar hiç düşünmemiştim..orada neden bu kadar fazla rüya gördüğümü ve hatırladığımı..dediğinizin bilimsel bir açıklaması var mı acaba?gerçekten çok merak ediyorum..paylaşımlarınızı biraz da bilimsel açıklamalarla yaparsanız..okuyanlar açısından daha iyi olacağını düşünüyorum..her ne kadar dini ön plana çıkarmadan yazmamız gereksede bu her inançtan insan için gerekli diye düşünüyorum..kim neye inanıyorsa,sonuçta her yol nasılsa inanmaktan geçmiyor mu?teşekkürler...sevgi ve saygılarımla..