Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-11-2007, 05:31 PM   #50 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Astral Seyahat

canlarım bitanelerim.. sevgili arkadaşlarım kuzularım...
dirilerin hepsini hallettiniz sıra ölülere mi geldi...
ne istiyonuz bari öldüler orada rahat bırakın düşün yakalrından....
aa iyi sıhatte olsunlar geliyo bana...

öte taraftan bilgi vermesine izni olan saygıdeger ruhlar biz hazır olduğumuzda zaten bize gereken açıklamayı yaparlar..
diğer türlüsüne karşıyım...
astralide gayet giyinik yaparım... üstünde bişi olmayan astralde karşıma çıkmasın bide yanımda size kıyafet taşımayım...
zaten bilerek ve isteyerek bu işi yapan birisi değilim...
ruhumu.. evimi onu bunu negatiften arındırıyorsam.. üç kuruşluk çulumu pozitif yükleyemiyeceğim...
hem yüklerim hemde programlarım bana rahat uçuşlar sağlasın diye ...
beni zorlamayın şiir yazdım hikaye yazdım üstüne giyinik astral yapar ölülerin yanına gider bizleri rahat bırakın mesajını kaydeder geri gelirim...

ben ölürsen sesimi dinlemeye çalışına öyle şeyler söylerimki kendi sesini bile duymak istemez sonra ona göre