Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-11-2007, 06:13 PM   #52 (permalink)
izmirli035
Üsteğmen

Tesekkür: 0
93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Astral Seyahat

mehaba,
bu astral yolculuk cok ilgimi cekti dogrusu!! oyle bir deneyim yasasam oncelikle acayip korkarim diye dusunuyorum.ama Atakan Bey in boyle birkac tecrubesi olmus galiba okudugum kadariyla!
yalniz bu tur yetenekler dogustan mi yoksa sonradan kazanilip gelistirilebilir mi merak ediyorum dogrusu?
bir ben birkac yil once" insanlarin aurasini gorebilen gozler "diye bir yazi okumustum.yani insan vucudunun icini ,organlarini , hatta duvarin arkasini gorebilen, isinlara ship kisilerden bahsediyordu , o da cok ilgincti.

ayrica hazir goz ve isin demisken nazarin da bilimsel aciklamasi olarak gozlerden yayilan negatif ya da pozitif enerji diye okumustum. benim de cok gozumun onunde arkadaslarimin yuzukleri kirilarak avuclarinin ortasina dustu, ogrencilerim onumde dustuler, ne vazolar, tabaklar "sank!! "diye kirildilar. bir ara kendimden korkmaya bile baslamistim.artik begenigim seylere uzun sure bakmamaya calisiyorum, ne olur ne olmaz!!!
ama boyle olaganustu bir ozellige sahip olmayi , yani daha fazlasina , isterdim!!

kendinize iyi bakin hoscakalin!!

ulku
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla