Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-11-2007, 09:57 PM   #54 (permalink)
ehlirock
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ehlirock is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Astral Seyahat

Ya aramızda adam akıllı şu astral yolculugu gerceklestıren varmı?? Ben ılk denememde bunu gerceklestırecegımden emınım ama yalnızca bırkere denedım.Tuhaftı sadece bembeyazdı heryer baska hıcbırsey goremedım. dusun Tekrar denemeye korkuyorum.Kendımı gormekten cok korkuyorum.Zaten gecelerı gordugum seyler ve duydugum seslerden dolayı gece uykum bıtmıs durumda.Uzun zamandır uyuyamıyorum.
Bu astral yolculugu gerceklestırmıs cok kısıyle konustum ve cok yazılar okuudm.Herkez cok farklı seyler soyluyor.Gercek dunyada olanları gorebılıyormuyuz yoksa baska bır frekansdamı oluyoruz ......Bırde bende dogustan bazı yeteneklerın olduguna ınanıyorum
Parapsıkolojıyle ılgılenmeden once ben ılk olarak bu telekınezıyı kesfettım yanı sonradan anladım bunun telekınezı oldugunu.Daha oncede yazmıstım bırgun dergımı okurken sayfalarını elımı surmeden degıstırmıstım.Kalemı hareket ettırmeler falan.Bunlar bana basıt gelıyordu.Ama arastırdıkca bunları yapmakta zorlastı.Sımdı okadar ugrasmama ragmen yapamıyorum....Toplu seanslar yapıldıgında koskocaman bir masa
bile hareket ettirilebiliyormuş.....
ehlirock isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla