Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-01-2009, 03:22 PM   #953 (permalink)
ışıkk
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

bugün ilk defa uyguladım iki nokta tekniğini.şöyle ki; sabah bir kalktım karnımda bir ağrı tarif edilmez (ki normalde sağlığım çok iyidir) bağırsaklarda bir hareketlilik, dedim eyvah bunun sonu fena,hasta olucam ben.bir taraftanda matrix'e hükmedin'i okuyorum netten ama.iki nokta tekniğini uygulayım dedim.hasta hasta hala yılmamışım.
neyse ilk önce aklımda olmasını çok istediğim bir dileğim için yapayım dedim, sonra ikinci denememdede karnım için yapayım dedim.uygulamayı yaptım ve tamamladıktan sonra koltuğa oturdum.bir de ne olsa beğenirsiniz, sabahtan beri felaket olan ve beni saatlerce kıvrandıran rahatsızlığım (ki hiç ara vermiyordu maşşallah) geçti, saniyede hemde.valla 2 saattir mi ne,turp gibiyim.

şimdi, sorulacak soru: ben bunu rahatsızlığım için yapmamıştım, nasıl oldu? ikinicisi tahminim, bunu yapayım ardından karnım için yapayım deyince bilinçaltı hallettimi olayı ne yaptı.şaşkınüçüncüsü, ben kitabı okumadan bunu yaptıysam okuduktan sonra ne yaparım siz düşünün,hemen alıcam.
ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla