Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-11-2007, 09:14 PM   #9 (permalink)
sedam
Guest

Standart Ynt: yasemin in günlüğü...

sevgili sarımelek

bende senin gibi uzak kaldım bi sure siteden..bi surede sadece okudum.. bugun bisiler yazmak geldi icimden.. biraz evvelde senin yazını gordum ve dedimki eski ben 44 ( bu arada eski ,kötü demek değildir )
öncelikle gecmiş olsun..
hayata karsı umutlu olma egilimin oldugunu hissediyorum bu cok guzel bir şey.. maraton uzun herzaman ihtiyacımız olacak.. yasadıklarına ozel hayata dair deneyimler olarak bakmanı onerecegim izninle.. hissedebilmek gercekten sevgi verebilmek, sevilmediği dusunmene ragmen bu daha da ozel birsey.. belkide bunu ogrenmek gerekiyordu sadece.. bu olmamış ve olmayacak bişi değil hayatta.. sadece benden sana bir tavsiye bundan sonra seni bekleyen guzellikler ve umutların için, sev sevebildigin kadar özgürsün..sevgi senin içinde, özünde ... onu kime yöneltirsen odur sevgili... aç açabildiğin kadar kalbini yureginin uygun gordugune,, ama unutma ki tek koşul, koşulsuzluk olmalı severken... beklenti yuklemeden, sevebilmeyi başardigında , yuregin her daim rahat olur... gerisi de kısmetse, hayırlı ise olur super