Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-02-2007, 11:37 AM   #15 (permalink)
Montezuma

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Montezuma is an unknown quantity at this point
Standart Telkinler Sindirim Sisteminizi Etkiledi mi Anketi

Merhabalar,

bu benim, bu forumdaki ilk yazım oluyor. O yüzden biraz genel durumdan bahsedeceğim önce. Tesadüfi olarak sitenizi buldum. Açık konuşayım, pek de ciddiye alarak girmedim sisteme. Son dönemlerde kendimle ilgili çözemediğim ve üstesinden gelemediğim sorunlarla ilgili olarak her şeye el atıyorum. Bir çeşit maymun iştahlı tavır diye biliriz herhalde. Bu siteye de bu şekilde girdiğimden, fazla zaman kaybetmeden hızlı cevaplar bulmaya çalıştım. Çok fazla inceleme yapmadan, "olay neymiş, bir şeyler dinliyoruz. Ok nerede o zaman bunlar, nasıl download ederim." şeklinde ego ve suçluluk duygularının indirip dinlemeye başladım. Hatta aslında ilk kendine güven'i indirip onu dinledim. Başka ne var diye bakarken fark ettim öncelikli olanların varlığını.

Şu an ki duruma ve buraya yazma sebebime gelince; yukarıda izah ettiğim aceleciliğim sebebiyle eksik ya da yanlış yaptığım bir şey olmuş olabilir. Varsa böyle bir durum beni uyarmanızı ümit ederim. Buna ilaveten sindirim sistemim pek tarif edildiği gibi etkilenmedi açıkcası. - Ara not, önce bendeki etkilere bakıp ondan sonra o konudaki threadleri okuyorum. - Bu 3. gün diye biliriz. 3 gece evvel başladım dinlemeye. Uyurken sesten çok rahatsız olduğumdan ötürü, çok çok kısık bir sesle (herkes yattıktan sonra karanlıkta ancak duyulabilecek bir ses) dinliyorum (klasik müzikler). Sabah işe geldiğimde bilgisayardan gün boyu dinliyorum (müşteri ziyaretleri için dışarıda geçirdiğim zamanlar hariç. toplamda bir gün içerisinde - işte dinlediğim süre dahil - 10-12 saat dinledim-dinlerim). Dün işte ilk dinlediğim gün idi. Etkisi yoğun baş ağrısı ve kafamın kazan gibi olması oldu. Akşama doğru sindirim sistemimde de bir şeyler oluyormuş gibi hissettim. Bugün onun varlığından kesin eminim, ancak dediğim gibi olan sık işleyen bir sindirim sistemi değil. Söz konusu şey olağan dışı bir gaz oluşumunun varlığı. kendimi zorlayarak ancak bu gazı dışarı atabiliyorum. Gaz çıktılarım çok küçük dozajlarda (varlığını sürekli hissettiren) ama (afedersiniz) yoğun oluyor. Sanki üşütmüşüm gibi. Pek böyle bir durum da söz konusu değil hani. Soğuk algınlığı vs. gibi bir sıkıntım yok şu anda. Bu son 3 günde oluşan 2 etki daha önce de belirttiğim, baş ağrısı (ki hala devam ediyor yoğun bir biçimde) ve bu gaz sıkıntısı. Durumumla ilgili sizden bir açıklama rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla
Montezuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla