Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2009, 10:56 AM   #960 (permalink)
aysegul_tirtil
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar uygulamayı yapıyorum :) deneyimimi yazmıştım zaten.şimdi başka dileklerim için yapmaya başladım.4,5 kere falan yapmışımdır.şöyle ki; ellerimde aşırı zonklama,uyuşma ,karıncalanma ve yanma hissediyorum enerji akımı başlattığımda iki nokta arasında.bu saydıklarım daha sonrada yaklaşık beş dk kadar devam ediyor.deneyimli ve sonuç almış arkadaşlar ben bu işi yapabiliyor muyum, doğru yolda mıyım.ellerimin bu şekilde reaksiyon vermesi enerjiyi harekete geçirebildiğimin göstergesi mi?hıı bir de herşeye gülüyorum ya ben bunu yaptıktan sonra bi sevinç kaplıyo:)olur olmadık herşeye sanki çok komikmiş gibi gülme krizine yakalanıyorum.:)))bunu farkettim birde.

sevgiler.
sevgılı ısık ellerde karıncalanma ve yanma bende de olan belirtiler.hatta benim elimin üzerine igne batırılıyormus gibi oluyor.ahh bıde tabı meshur bir başdönmesi var.kısaca olan olan hersey normal ve dogaldır.zamanla bütün bu etkilere hükmedeceksin
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla