Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2009, 01:36 PM   #13 (permalink)
dunya21

dunya21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
10 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dunya21 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar benim amacım burada bir takım sıkıntıları olan arkadaşlarıma başımdan geçen daha doğrusu yendiğim hastalığımı size açıklamak o zaman ilçede yaşıyordum ve ilçe halkı beni çok seviyordu sosyal bir insandım bütün etkinliklere katılırdım ama sonradan yavaş yavaş içime sıkıntılar girdi ve sonrası yani zihnimde okadar değersiz şeyler vardı ve uyku uyuyamıyordum insanlarla konuşmak istemiyordum yani hayatım altüst olmuştu gitmediğim doktor kalmadı ve öğrendimki hastalığı ancak biz irademizle yene biliriz şimdi format konusu yani zihnimizedeki kötü anları nasıl sileriz ben yaptım inşalah sizde yaparsınız tek nokta aktıvasyonu ıle yonlendırme ve sistem modu degısme beyni beyin ile vurma yöntemiyle yapmaya çalıştım beynin pozitif özellıklerını yukselterek negatıf olanı bastırma ornek andrealin insan beyni sınırsız kapasiteye sahiptir
siz unutmuş olsanız bile, bebekliğinizde beşiğinizde kaç boncuk vardı, ne renkteydiler, anneniz size hangi ninnileri söylerdi hepsi hafızanızda mevcuttur ben sık sık nehir kenarında oturup sabaha kadar ay işığında beklerdim ve bana ne oldu diye düşünürdüm suyu izlemem sıkıntılarımı biraz düşürüyordu hatırladıkça yazarım