Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-01-2009, 02:43 AM   #8 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
aegean 35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BEN TAMTERSİNE GİTTİKÇE DİBE BATIYORUM
4 gün boyunca her gece telkinleri dinliyorum ama beynimi ve bedenimi öyle köreltmişimki hiçbi değişim yaşayamıyorum diyebilirim.yaklaşık bir yıldır günde en az 10 saat uyuyorum öğlen 2 olmadan yataktan çıkamıyorum,hiç bişeyi zamanında bitiremiyorum diyebilirm sınavlarım başladı şimdiden 3derstan kaldım ve 1.5 yıl sonra hayatımı değiştirecek bi sınava hazırlanmam gerekiyor fakat beynim hep uyuyor ve en ufak bi değişikliği yapacak gücü içimde hissedemiyorum bişeyler yapan sizleri okurken öyle mutlu oluyorum ki,acaba diyorum bende yapabilirmiyim bunu çok istiyorum düzenli ve yapılması gereken herşeyi zamanında yapan biri olmayı nolur neyapmam gerekiyosa yardım edin ben artık üstesinden gelemiyorum hergün bi önceki günün pişmanlığını yaşamaktan bıkktım,hiç bişey yapmadan asalak gibi yaşamaktan bıktım.....
Telkinleri dinlemeye devam et kardeşim. Sürekli olmaya gayret et,hergün belli bir süre dinlemelisin..
Bir süre sonra değişimler başlayacaktır.Ayrıca sitede diğer üyelerin değişim günlüklerinden,bilinçaltı ve olumlamalar ile ilgili yazılardan da yararlanabilirsin.

Kendine bir günlük açabilirsin..Böylece içindekileri yazarak bir anlamda terapi yapmış olursun.Değişimini ileride daha net anlarsın..

Herşeyin gönlünce olması dileğiyle..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla