Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-01-2008, 11:15 PM   #37 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Ynt: DKZ DİYETSİZ KALICI İNCELME

Syrocoxcum ve hülyacım ilk başlarda bende dkzyi anlamadım,yapamadım,açlık tokluk ne bilmiyoruz ki(ozamanlar diyet yaptığım için acıkmadan yiyordum tabii sık sık)o yüzden kilo veremedim ama sonra düz tabağa herzaman yediklerimden daha az miktarlar aldım mesela önceden 8 kaşık(ç.kaşığı)nohut 10 kaşık pilav alıyorsam.Düz tabağıma 3 kaşık nohut 3 kaşık pilav aldım.Ekmek yersem hemen doyuyordum.Eğer doymazsam 1 er kaşık daha alıyordum.Ve bir süre sonra açlığımı tokluğumu anladım.Tabii arada acabalar oluyor.Yani acaba acıktım mı ya da doydum mu diyorum.Bunun içinde formul var.Eğer acıktığımdan şüphelnirsem 1 bardak su içip yarım saat bekliyorum.Eğer acıktıysam sinyaller geliyor acıkmadıysam yemiyorum.Doydummu acaba dediğimdede bir iki lokma daha atıyorum eğer mideme baskı yapıyorsa bırakıyorum.Mesela açlık tokluk öğrenilince bir süre sonra yediklerinişze göre nezaman acıktığınızı kestirebiliyorsunuz işte bunu anladığınız zaman sosyal hayatınıza göre yemek saatlerini ayarlıyabiliyorsunuz.

ben ilk dkz yapmaya başladığımda ailemle yiyemiyordum ama dişimi sıktım ve uyguladım.Ve sonuçta 10 kilo verdim ve devam ediyorum kilo vermeye...Sizlerinde vericeğine inanıyorum.Herkese başarılar.Sorularınız olursa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım. super
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla