Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2009, 03:52 PM   #40 (permalink)
cemboli
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough

sevgili ismira
öncelikle sinirlenmemin sebebi yanlızca siz değilsiniz yaklaşık bir haftadır bu siteyle ilgileniyorum nedir ne değildir diye(güvenimin daha sağlam olabilmesi için).telkinler hakkında yorumlara bakıyorum çoğu kişi aynı şeyi yazmış üstelik atakan bey cevaplarını verdiği halde ben burda kimseye şak şakcılık yapmıyorum bunu da belirteyim.sadece insanların anlayışsızlıklarına cevap veriyorum.ne yapmanız gerektiği hakkında pek bişi söylemicem atakan bey zaten cevabı vermiş.
-miş -mış lı cümlelerime gelince onların sebebi bilgisiz olmam değil mütevazi olmamdır ya da olmaya çalışmamdır.ben de 6 aydır yoğun bir şekilde kendini geliştirme tekniklerini araştırıyorum gerek nlp olsun gerek diğer hipnozlar olsun...
aslında ilk bakışta ben de farkettim telkinlerdeki olumsuz cümleleri ben de biliyorum hiç bir yorumu okumadan soru sormayı ama sormadım çünkü baktım ki cevabı beni tatmin edecek ve mantıklı olabilecek bir şekilde var.olumsuz cümlelerle ilgili yazdığınız şeyler tabi ki doğru bir insana aklına mavi benekli bir fil getirme dediğinde önce onu aklında cizer sonra getirmemeye çalışır ama burda önemli olan bu değil.neyse sizden özür dilerim sinirlenmek benim de hakkımdır eğer sinirlenip de kaba bir söz söyleseydim kendimi haksız görürdüm ama kaba bir söz de söylemedim sadece sinirlendiğimi söyledim alınmayın lütfen..iyi günler mesajımı okuduğunuz için teşekkürler
cemboli