Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2008, 01:00 PM   #2 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: koruma kalkanı

aslında telkinleri hazırlayan atakan bey olduğu için daha sağlıklı cevap verecektir..

çünki bu yazacaklarım benim şahsi düşüncelerim..
siprütüel konularla ilgili olduğum içinde ayrıntılarım bu veriler üzerine kurulu olacaktır..

öncelikle bana göre koruma kalkanı siprütüel telkinlerin arasında..
enrji v.b konular ile ilgilenmeyenler yada inanmayanlar bu kalkanın reelde olmadığı görüşünü savunacaklardır..
onun için sanal kalkan.. kalkan varmış gibi.. düşünceleri harekat noktalarıdır..

benim yaklaşık 5-6 farklı koruma kalkanım var..
bunlardan birisini bahsettiğimiz telkin ile oluşturdum..
diğerleri de farklı metodlarla oluşturduğum bir takım enerji kalkanları..

bunun için kalkan oluşturma esnasında siprütüel yönümüzü kullnarak hareket etmemiz gerekir..
bu da meditasyon halleri içerisindeyken daha rahat ve kalıcı etkiler almamızı sağlar..

bilinç-bilinçaltı ikilisinden yola çıkarak anlatacak olursam..
bilinciniz sürekli konuşur haldedir bi susmaz ki bilinçaltı rahat rahat verilen talimatları yerine getirsin..

bilincin sessizleştiği nadir zmanlar uyku meditasyon ve ciddi konsantre olunan v.b zamanlardır..

bilinçaltınızı bir bilgisayara benzetebilirsiniz.. bilinç olarak (siz) ekranda onlarca farklı program açarsınız
bir excele bir word e bir painte .... yeni şeyler eklersiniz..
bilinçaltı bunları birbirine karıştırmadan işlediği gibi sizin farkında olmadığınız daha onlarca işlem yapmayada devam eder..

telkin içeriklerinin hepsinde rahat ve huzurlu olamnız söylenir..
bu kafanıza göre takılın.. yayın.. takmayın işi gücü manasında değildir..
nasıl ki o bölümleri dinlerken işyerinde ayaklarınızı masanın üzerine koyup..
patrona selam bu gün canım bu şekilde oturmak istiyo.. demiyorsanız..
kalkan oluşturmada kullanılan siprütüel teknik tede hipnoz cümleleri kulanarak bilincinizin engeleine takılmaması
sağlanmaya çalışılmıştır.. (yani aslında uyumadınız uyumuyorsunuz.. olumlu enerjileri etrafınıza örmek için bilinçaltınızın
kalkan oluşturan görevlilerini farklı bir ortama soktunuz.. orada her şey güzel arınmış sadece pozitif steril bir ortam gibi.. )

kalkan bilinçaltınız vasıtası ile oluşturulur.. (eger bunu bilinç düzeyinde kabul edecek farkındalığa sahip değilseniz)
telkin içeriği direkt bilinçaltınıza işlediği için (yüksek bir ihtimalle bilinçdüzeyinizde kalkana karşı bir kalıp yoktur..
bunun için direnmeden bilinçaltı kabul eder.. ) burada ki uyku mesajı bilinçaltınıza bilincinizi işe karıştırmamazı için verilen talimattır..
nitekim bilinçaltı asla uyumaz zaten.. bilinçaltınız bilincinizden aldığı direktifleri sürekli olarak şekillendirmeye çalışır..
onun için bilincinize es verdiğiniz zaman dilimleri değerlidir..
bu konu ile ilgil aytıntılı bilgileri forum sayfalarımızda yayınlanan makaleler vasıtası ile yada
web de yapacağınız araştırmalar ile elde edebilrisiniz..

yukarıda ki doneleri toplayacak olursak..

kalkan çalışmasını gündüz dinlemenizde bir sakınca yoktur...
burada ki amaç sizi uyku moduna getirmek değil.. bilincin dienç göstermesine engel olarak direkt bilinçaltı vasıtası ile
siprütüel enerji kalkanınızın oluşarak güçlenmesini sağlamaya çalışmaktır..

gece (uyurken) dinlemek bana göre her zaman daha fazla verim almamızı sağlar.. bu tüm çalışmalar için geçerli..

bu tarz telkinlerde meditasyon ve imgeleme çalışmalarınızı kullanarak daha fazla verim alacağınıza inanıyorum..
ama yine bu da benim kendi kişisel görüşüm..

bu konular ile ayrıntılı olarak ilgilenmiyorsanız sadece dinleyin gerekli oluşum içinizde gerçeklerşip
etrafınızda olan bir enerji kalkanına dönüşecektir zaten..
subliminal telkinlerin pratik oluşu ve sağladığı kolaylık bu noktada daha çok dikkat çekiyor zaten...

sevgiler..
umarım aydınlatıcı olur..