Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2009, 12:29 AM   #209 (permalink)
driftwood76
Teğmen

Tesekkür: 3
21 Mesajinıza toplam 138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
driftwood76 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

Merhabalar...

Dün Triniti'nin dediği yere gittim. Susuzdede parkının içi...Oradaki cafenin ismi Seyr-i Alem gibi birşeydi sanırım...Galiba yanlış yere baktım, ama bahsettiği cafe yakındır oraya...Esas olan, maalesef Pazar günü Bursa'ya gitmek zorunda kalmam...Hayatımda en nefret ettiğim şeydir söz verip tutamamak, ama en azından 4 gün önceden bildireyim size...Eğer önemli bir gelişme olmazsa, büyük ihtimalle yokum, ama lütfen bana kızmayın, çünkü benim için hayati derecede önemli bir iş. Gerçi, sizler de benim için, her ne kadar tanışmamış olsak da çok değerlisiniz, ama bu seferlik müsadenizi istiyorum ... Bir de şunu belirteyim, önümüzdeki hafta da seyahatte olacağım, 11-12 Nisan tarihleri arasında umarım bir aksilik olmazsa buluşuruz. Tekrar özür dilerim...(Bu arada profil müziğin harika Trinity...Sırf dinlemek için durmadan profilini meşgul ediyorum :)
driftwood76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla