Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-02-2008, 10:15 PM   #83 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: güzellik halleri

sevgili roza24..ben çalışmadan deneyim kazanmalısın demedim ki..elbette çalışarak deneyim kazanacaksın..markaların tercihi bu şekilde dedim..ama bazı çok pahalı olmayan markalar da var..hem belli de olmaz..ümitsizliğe kapılma derimm..sen bu işi seviyorsan ve istiyorsan illaki kapılar sana açılacaktır..önce bir kursunu bitir derim ben..daha sonra gerekli bilgiler zaten sana verilecektır..
kursların böyle bir garanti vermeleri konusunda bir bilgim yok..şayet öyle diyorlarsa bunu iyice araştır derim..nerede çalışma imkanı sunuyorlar?ve ücreti ne?alacağın diploma ya da sertifikayı milli eğitim destekliyor mu?iş yeri açma hakkını sana veriyor mu?yoksa sadece konuyla ilgili yerlerde mi çalışabiliyorsun..iyice araştır ve sana en uygun olan yerde başla..naçizane tavsiyelerim bunlar..
başarılar diliyorum..ve lütfen başlamadan ümitsizliğe kapılma..güzel düşün güzel olsun..sevgiler