Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-02-2008, 02:38 PM   #60 (permalink)
teoman13tr

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
teoman13tr is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Astral Seyahat

arkadaşlar bilinçli olarak ilk astral seyehatimi yaşadım.birkaç gün önce astral seyahatin en oldugunu ögrendim ve hakkında herşeyi okudum sonra teknikleri uygulamaya koyuldum.ilk gün denedim başaramadım ,ikinci gün gene aynı hikaye ama okudugum kadarıyla bırakmamak hergün pratik yapmak gerekiyormuş ama ben biraz da önyargılı oldugum için biraz karamsardım. dün gece tekrar denedim ve başardım, en çok şaşırdıgım nokta hollywood filmlerindeki gibi vucutta muthiş keyif verici bir sarsıntı-sallanma-titreme ile ruhun bedenden çıkmadıydı. buna çok şaşıracaksınız ve 3. goz denen olayın abartı oldugunu öyle 2 kaşın arasında gozmu çıkar diye düşünüyordum ama hakkaten bir anda bir göz açılıyor tam 2 kaşın arasından ve yolculuk başlıyor.ancak yolculuk çok kısa sürdü buna bayağı üzüldüm ama artık her gece deneyecegim yapılmayacak birşey yok..ayrıntılı bilgi almak isteyenlere detaylarını anlatabilirim çünkü çok şey okudum ve karma bir teknik uyguladım..
teoman13tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla