Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-02-2008, 10:48 AM   #70 (permalink)
rhoxy

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rhoxy is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Astral Seyahat

Merhaba Arkadaşlar siteye dün üye oldum forumda gezinirken ilgimi çeken astral seyahat konusunu gördüm.Bu konuyla ilgili biraz araştırma yapmıştım kıyafet konusuyla ilgili olarak epey konuşulmuş.Çıplak olarak yapılması gerektiğinide söyleyenler var yahut kıyafetle yapılabileceğinide söyleyenler var.
Çıplak yapmayı hiç denemedim.

Ama üzerinizdeki kıyafetin sizi rahatsız etmeyecek tarzda bir kıyafet olması rahatlamaya yardımcı olacaktır.Yapıyor musun diye soracak arkadaşlar kesin olacak :) şöyle anlatayım sırt üstü yattığım zamanlarda %70-80 mutlaka ilk 10 dk içinde rüya görürüm ve bu rüyanın etkisiyle mutlaka uyanırım.
Uyanmam rüyada yaptığım işin örneğin pedalları çeviriyorsam ayaklarımın birbirine çarpmasıyla olur yada elimi uzattığım bir nesneye uzanmaya çalışırken çarşafa yorgana dolanıp zorlandığım için uyanabilirim.Eğer rüya görmüyorsam yada rüya çok zayıfsa yerimde hafifçe zıpayarak uyandığım olur belki denk gelmişsinizdir çoğu insan uykuya dalmadan önce hafifçe zıplar.Bunun tam tersi diyebilirim.

Astral seyahat yapmak için takip ettiğim kaynaklardan çoğu çıplak olunması gerektiğini söylüyordu ama çıplakken rahat olamıyorum.Suyun negatif enerjiyi aldığını çoğunuz biliyorsunuzdur.Temiz bir yatak ve rahat kıyafetlerle bunu yapabileceğimi düşündüm.Şu ana kadar 3-4 deneme yaptım.

Son denemem harici kendime astral seyahat yapacağıma dair telkinde bulunmamıştım.Kendinizi inandırmak bence bu konuların çoğunda çok önemli.Sabaha kadar zamanım olduğunu o gün mutlaka bunu gerçekleştireceğime dair kendime telkinde bulundum.Sonra bedenimin her noktasını hissetmeye çalıştım.Başımın tam olarak kuzeyde olduğunu,üzerimdeki kıyafetlerin rahat olduğunu,gün içerisinde bol su içtiğimi,yatmadan bir süre önce duş aldığımı yani astral seyahate hazırlıklı olduğumu sürekli kendime telkin ettim.Yatağa sırtüstü uzandım.Bir süre dahada rahatlamak için diyaframdan nefes aldım ( bilmeyenler için yazma gereği duydum çiçeği koklar gibi alınmalı fakat o esnada aldığım nefes tam bir diyafram nefesi değildi bir miktarda ciğerlerimden alıyordum astral seyahat dışında bu nefes alışverişi deneyimlerken göğüs ve karnınıza bakın anlayacaksınız )

Aldığım nefesi bir süre tutup yavaşça verdim.Bunu yapmaya başladıktan sonra daha da rahatladığınızı hissedeceksiniz bu sırada esnemeye başlayabilirsiniz.En son nefes egzersizlerini yaparken iyice gevşediğimi hatırlıyorum.Hafif sol tarafa doğru dönmüş bir şekilde gözlerim açıldı diyemeyeceğim göz kapaklarımı hissetmedim yavaşça aydınlanan bir karanlık gibi gözlerim tavana doğru bakar bir şekildeydim.Tavan yarı saydam gibi üzerinde küçük dalgalanmalar olan su yansımalarına benzeyen çok az ışıklı bölümler vardı.Yatağımın sol tarafında bulunan sandalye sol gözümün önüne kadar gelmiş çarpraz bir şekilde suratımın önünde duruyordu.Kitaplığım tam karşıda olduğu şekilde değil kısmen parça parçaydı eksik yerleri vardı.Ve kitaplığın üstünden çarpraz bir şekilde yere kadar inen bir su vardı.Kafamı aşağı çeviremedim ama yatağın yanına kadar her yerin su içinde olduğundan emindim bir ıslaklık hissetmiyordum.Kımıldayıp ayağa kalkmak yada kalkmamak arasında tereddüt ediyordum.Korkarak kalkmaya karar verdim.Su sol tarafımdan sandalyeyle beraber yüzümü kapatmaya başladı oda daha çok deforme olmaya başladı.Korktum o anda vazgeçtim.Dönmek istedim ama o kadar çabuk olmadı o geçen zamanı bilmiyorum ama tahminen 1 dk kadardı.Tavanda bir noktaya odaklanmaya çalıştım su yansımalarının olmadığı deforme olmamış düz bölümleri aradım hep yani bizim gerçekliğimizeait olan bölümlere baktım sürekli ve bir dakika sonra herşey normale döndü.Kalp atışlarım hızlanmıştı ve vücudumda bir terleme yoktu ama çok sıcaktı.Kalktım biraz oturdum camı açıp nefes aldım.
Bu gerçekten bir asral seyahat deneyimi mi bilmiyorum ama biraz korkutucu olduğunu söyleyebilirim en azından odamı garip bir şekilde su içinde görmeye alışkın değilim.Tam anlamıyla yaşamadım ama Astral deneyim yaşamak isteyen arkadaşlara umarımbir faydası olur.
rhoxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla