Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-04-2008, 01:53 PM   #36 (permalink)
25emel
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Rüya Tabirleri

rüyamda işde yaşanan bazı problemler var yav problem dediğim genel bir gerginlik hali...merviven çıkıyorum ama ayaklarım yok demir çubuklar var onlarla çarpa çarpa çıkıyorum bir tepe oluyor sonuyanı uçurum..bende nöbetteymişim yani...sonra aniden bir hasta odasında oluyorum.durumu stabilleşmiş.tam ben yanında otuyorken birden (nie hastanın yanında oturuyorsam bilemedim diger hastalara kim bakıyor acaba ) hasta kötüleşiyor her tarafından hortumlar takılı...ve takılı olan torbaların hepsi aniden dolmaya hatta patlamaya başlıyor.agız dolusu kusmaya başlıyor birde bakıyoruz kan kusuyor. ama nasıl kusuyor fışkırıyo tabiri caizze... arkasına geçiyorum sırtını ovuyorum ölecek kesin diyorum içimden hasta yakınları telaşla koşturuyorlar. sonra aniden adam duruyo sanki ölecegini biliyor gibi dönüyor bana bakıyor beni yanagımdan öpüyor hakkını helal et diyor.ben nasıl ağlıyorum...sormayın... en sonunda babammı acaba dedim ardında da kan gördüm rüya etkisini yitirdi diyorum. tuhaf bir rüyaydı dün gece babamın tansiyonu yükselmişti.02.00 e kadar tansiyonunu düşürmek için ugrastım.aklımda hep kötü kötü seyler dolaştı durdu acaba onun etkisiyle görmüş olabilirmiyim
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla