Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-04-2008, 09:30 PM   #38 (permalink)
jaunty
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: Rüya Tabirleri

rüyamda gece hava ılık.. kaybolmamışım ama bir yer arıyor gibiyim..bir mahelledeyim biraz nostaljik eski bir mahalle..tekin bir semt değil gibi..ama ben tedirgin değilim...yol ayrımı var 3 yol birleşmiş..ben zaten bir yoldan çıktığımdan önümde iki yol var ....yüzüm tam köşede duran eski bir eve dönük ve yerde tam köşede bir tabela var..
okla sağ taraftaki sokağı gösteriyor üzerinde de ortaköy yazıyor...
o sokak hafif yokuş aşağı, oraya sapıyorum...fazla gitmeden bir binaya giriyorum..
birinci katta merdivenlere bakan ,yani apartman içi,kahve gibi sigara dumanı altı olmuş bi yer var...
8-10 adet küçük tahta masalar, tahta tabureler..
öğrenci kahveleri gibi zaten yaş ortalaması genç.ama tipler çok uç..aşırı makyajlı kızlar var..birini arıyorum sanki..sonra dağınık küçücük bir odanın kapısından içeri bakıyorum dağınık bir yatak, gene kapıda orda burda sigara içen kızlar erkekler..önlerinden geçiyorum,umursadıkları filanda yok zaten beni...ama orda biraz korkuyorum..yanlış bir yere geldim diye..
sonra hemen binadan çıkıyorum..yokuş aşağı devam ediyorum..önde giden iki sarhoş görüyorum..onları geçmiyorum....sonra sokakta biriyle konuşarak yürüyen babamı görüyorum..şaşırıyorum..babam beni görmesin diye ters yöne gidiyorum..ve uyanıyorum..
hem iyi tarafları hem sıkıntılı tarafları olan bir rüya ama yorumlayamadım doğrusu..
sevgiler.
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla