Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2009, 11:11 PM   #10 (permalink)
OPTİMİS
Teğmen

Tesekkür: 1,922
131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OPTİMİS is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Evlilik nasıl Cennet olur

Ruh sağlığı konusu ile ilgili başka bir sitedede yazdığım ve teşvik ettiğim gibi,yazılarımızla,iletişimlerimizle çevremizdeki tanıdık tanımadık insanları (kadınlı Erkekli)MIŞ gibi yaşamaktan uzaklaştıracak,bilinç-bilinçaltı,duygu-his,talep-beklenti,söylemek-söylenmek vs.gibi bütünü oluşturan insana ait hallerin FARKINA varılmasını sağlayacak,Farkına varılan bu hallerin kullanım klavuzunu içselleştirip özümsetecek Ana baba-Evlilik okullarını yaşama geçirilip her iştimai durumdaki bireye ulaşmasını sağlayacak yapı için Ünüversitelerin ilgili idari birimlerini,Öğretim görevlilerini,İlk-Orta düzey okul ve öğretmenlerini,Öğretmenlerin örğütlü olduğu sivil toplum kuruluşunu,tabipleri,tabiplerin bağlı olduğu kuruluşları mesaj ve talep bombardımanına tutarak başlaya biliriz.
İki kişininde içinde olduğu ve fakat nöbetleşe bu şahısların kullandığı arabaya benzetmenin bir mahsuru yoktur sanırım evliliği.
Özensiz kullanımın,kurallara uyulmayan kullanımın veya kullanımı bilmenin getirdiği kazada aracın hasar görmesi kadar iki kişininde yaralanmasının söz konusu olmasının arabaya sahip olup içinde seyahat etmeye namzet olanların bilebilmesi için sürücü ve araç bakım kursuna ihtiyaç olduğuna yukarıda bahsettiğim kişi ve kuruluşları ikna edersek,onların başlatacağı hareketin peşinden Devletinde sürüklenebileceğini,İlk Öğretimden itibaren sıralı bir şekilde yetişkinliğe bireyleri hazırlamak için resmi eğitim politikasınında mecbur olacağını umuyorum.
OPTİMİS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla