Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-05-2009, 02:03 AM   #1096 (permalink)
serpil22
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sudem8, güzel arkadaşım; her yazını okuduğumda düşünmeden edemiyorum..lütfen beni affet ama; sen dünyadan başka bir yerde mi ikamet ediyorsun canımcım ya?! bak avatarındaki manzaradan da şüphelenmedim değil...
yaw ne kadar güzel, herşey senin için ne kadar kolay...burdan birkaç yazı okudun, ben yaparım dedin veeee hoopp annenin barnağındaki sancıyı mı geçirdin?

anlamadım ki herkes için kolay olan şu şeyler bana neden böylesi zor görünüyor?!

neyse ben senin yapabildiklerini okudukça da mutlu oluyorum, bu kadarmış kısmetim...

Oldumu şimdi siyahça daha başında vazgeçtinzor olan yok sadece inançlarımız var nasıl inanıyorsak onu yaratıyoruz canım benim.Sen bu kadar kolay birşey olamaz diye kendini inandırdın.bu güç bizim içimizde onu açığa çıkarmak bizim elimizde..inançlar direnişe geçti sadece yılmak yokkkk