Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-05-2009, 02:05 AM   #1097 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sudem8, güzel arkadaşım; her yazını okuduğumda düşünmeden edemiyorum..lütfen beni affet ama; sen dünyadan başka bir yerde mi ikamet ediyorsun canımcım ya?! bak avatarındaki manzaradan da şüphelenmedim değil...
yaw ne kadar güzel, herşey senin için ne kadar kolay...burdan birkaç yazı okudun, ben yaparım dedin veeee hoopp annenin barnağındaki sancıyı mı geçirdin?

anlamadım ki herkes için kolay olan şu şeyler bana neden böylesi zor görünüyor?!

neyse ben senin yapabildiklerini okudukça da mutlu oluyorum, bu kadarmış kısmetim...
Ben de senin gibi bu dünyada yaşıyorum.manzara da istanbul...oğlum koç üniversitesinde okuyor.okulun bahçesi.resimde kendi resmim.çiçek böcek değil...herkes yapabilir.sen de yapabilirsin.ama kolay ben yaparım diye yaklaş olaya benim anlatmak istedğim bu.sorun başarmanda değil senin kafanda yapamam düşüncesini yenmekte...onu anlatmaya çalışıyorum.yaptığım denemeleri de hava atmak için yazmadım yanlış anlaşılmasın.yardımcı olmak amacı le yazdım.pes etmek yok.
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla