Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-05-2009, 07:30 PM   #1132 (permalink)
arca
Yüzbaşı

Tesekkür: 28,333
833 Mesajinıza toplam 3,182 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to behold
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Alıntı:
lale85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim anlamadığım bu yöntemde isteği yerine getiren ne o hissedene kadar bi hal olduğum enerjimi yoksa benim bakış açım mı yani bunun püf noktası mantığı ne. şimdi diyeceksiniz ki bu yöntem çaba isteyen bişey değil bu kadar zor bişeymiş gibi görmeye gerek yok ama bana çok garip geliyor burda birsürü yorum var ama benim soruma cvp yok açıklayıcı bi cvp istiyorum mümkünse biraz zor anlıyorum da
Riçırt amcan diyor ki; Bir şeylerin özünde o kadar bütünleşmenin anahtarı
' o ' olmaktır. Bunu isteksizce yaparsanız işe yaramaz. Onunla bütünleşmelisiniz. Bir kere bütünleşirseniz, o morfik alanın gücüne bağlanırsınız Sihir, mucize bu şekilde olur.

Yani püf nokta sensin isteğinin yerine gelmesini sağlayan yine sensin. Bir isteği noktalarken, hayal ederken, vizyonunu oluştururken son aşamada isteğinin yerine geldiğini hayal ederken o an dışardan seyreden olma nefesine kadar oradaki sensin. Birebir baş rol oyuncususun. Bunu yap ve bitir. Bir daha da düşünme serbest bırak git tv seyret bulaşık yıka meşgul ol yani rahat ol oyun oynar gibi dileğin seni bulacaktır zaten bir süre sonra sen karışma..
arca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla