Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-05-2009, 07:43 PM   #1134 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

canıım saol yeni haberlerim var, çok önemli iki isteğim daha oldubugün...Dün akşam iki nokta yaptım yeni boşalmakta olan daireme,öğrenciler vardı boşaltacağız diyolardı.Ben de Antalyaya düğüne gidicemhemen kiracı bulunsun istedim ve oldu.hatta eşyalar bile boşalmadan.acele ediyorlar biran evvel taşınmak için.halbuki herkes diyorduki kiracı bulamazsın.Tatil başladı öğrenciler evine dönüyor.Ama ben kontrat imzalarken imgeleme yaptım ve bugün kiracı bulundu.ne emlakçıya verdim ne kiralık yazısı astım.sadece kapıcıya söyledim ve ev boşalmadı.yarın kontratı imzalıyoruz.dükkan devir işi vardı bugün o da gerçekleşti rüyada gibiyim.şimdi artık sıra büyük sorunumda kafamı kemiren,ama artık etkisi azaldı.bunlar olmaya başladı.inanıyorum ki o da çözülecek.Arkadaşlar olmuyor diye yılmayın.karlı çıkarsınız.Daha kitabı okuyamadım inanın buna...hisler çok önemli zihninizde canlandırma, imgeleme noktayada çok takılmayın bağlantı kurduğunuzu hislerinizle anlıyorsunuz zaten hafif bilinçkaybı olabiliyor ama bağlantı kesilince normale dönüyor.bugün rüyada gibiyim çok şükür.iyi ki bu siteye girmişim iyiki varlar.gerçekten HAYATIM DEĞİŞTİ.....
Sudem slm,yaşamında olan güzel gelişmeleri okuduğumda senin adına çok seviniyorum,offyine gaza geldim,bende bu yaz bu köyden gidiyor olduğumu imgeliycem,gideceğim yer ver elini istanbuulsevgileerailece bu yaz istanbuldayız arkadaşlarr