Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2009, 02:34 PM   #29 (permalink)
gülpor
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: naz78 zin günlügü

Alıntı:
naz78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dün akşam ego ve suçluluk dinletim oğluma anında değişim oldu inanamıyorum gördüğüm değişim şu normalde erkenden uyur gece 00.30 kadar oturdu ve çenesi düşmüş bir şekilde :)) sürekli konuşmak istedi çok konuşan bir çocuk değildir demekki hemen işe yarıyor çok güzel bugün sabah erkenden kalktı ve yernide duramıyor :)) birazda sosyal fobi dinletireyim arkadaş edinmeyide beceremiyor umarım yanlış yapmıyorumdur bu site gerçekten hayatı değiştiriyor bu siteyi hazırlayanlara çok teşşekkür ediyorum burdaki bilgileriyle bizi aydınlatan deneyimleriyle ışık tutan herkezi çok seviyorum iyiki varsınız
Naz slm ,Bende kızıma dinleteyim dedim ama ,bir türlü dinlemek istemiyoo...müzikler sıkıcı geliyomuşş küçük hanıma...evimizin dışında veremediği tepkilerin acısını evde çıkarıyoo...gece uyurken mp3 ü açıyorum son ses ama ,ne derece etkili bilmiyoruumm...ben kızımda pek değişiklik görmedimm...1 aydır dinletiyorum gece ama...sevgilerr