Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2009, 12:22 PM   #147 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: 'SÖZ' den...'ÖZ'e...

Alıntı:
asiyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pek çok konuda şanslısın evettttt ama ben daha çok duygularını yazabilmene sevindim.

Biliyor musun asiyah, belki farkında değilsin ama duygularını sen benden daha kolay dile getiriyorsun, paylaşıyorsun. Bence sen de çok şanslısın.

Yazarak kendini ifade etme yönüne gelince; Ben yazmaktan çok konuşmayı seven biriyim, biriydim ya da. Çünkü söz düşünceden yavaş, yazı sözden de yavaş gelirdi. Yazmaya sabrım olmazdı, bir. Telefon mesajlarına bile arayarak cevap verirdim. İkincisi yazmaya kalksam düşündüğüm o kadar detayı aktarmak hem zor hem de fazlaca konu dağıtmak gibi olurdu.
( İfade yeteneğim iyidir.Saatlerce konuşup anlatabilirim)
Ha, bir de üçüncüsü var; benim mesleğim resmi kurumlarla yazışmaya ve resmi üsluba dayalı olduğu için, kişisel konularda yazdıklarım da bazen resmiyete kaçıyor ya da mekanik gelebiliyordu.

Şimdi, bu forumda, telkinlerin etki süreçleriyle birlikte yazmaya başladım.

Bu foruma katılarak, telkinleri dinleyerek içindeki yetenekleri açığa çıkaracak ortamı bulan o şanslılardan biri de kim biliyor musun?

Tabii ki de SEEENNNN...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla