Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-09-2009, 02:40 AM   #5 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Standart Cevap: MUCİZE İÇİMİZDE SAKLIDIR

Yalnızca ikimiz kalınca sevgimiz hesap sorar bizden

....Ama dedim ya geçen zaman bir kez daha yaşanmıyor,yaşanamıyor...Ve daha da acısı sevdiklerimizi de katıp götürüyor önüne. Kala kala geriye bir tek sevgimiz kalıyor elimizde. O zamanında nasıl kullanacağımızı bir türlü bilemediğimiz,o kadar da değerini kavrayamadığımız sevgimiz.Zaman zaman da korkup kaçtığımız sevgimiz.

İşte şimdi hesaplaşma vakti...Yalnızca sevgimiz ve biz...Karşı karşıyayız.Sevgimiz hesap soruyor bizden.Haklı olarak elbette.''Neden paylaşmadın beni o en çok sevdiklerinle? Oysa senin söylemeye onlarınsa duymaya ihtiyacı vardı.Bu kadar mı zor söylemek,hele bir de hissediyorsan beni dolu dolu...İki küçük kelime:Seni Seviyorum.Kırmak incitmek kolay da şu iki küçük kelimeyi söylemek bu kadar mı zor senin için?Şimdi söylemeye hazırsın belki,ama bu sefer de onlar yok.Artık yalnız benimle kaldın.Zamanla paylaşamadığın kocaman bir nehir olacağım gönlünde.Beni paylaşamadığın için de yatağıma sığamayacağım.Ve bundan yine sen rahatsız olacaksın.Oysa bir zamanlar paylaşabileceğin ne kadar çok insan vardı etrafında.Bir teki bile yeterdi hem benim için,hem de senin için.Ama korkaklığın ve o aptal gururun yüzünden yapmadın işte.Ve yine baş başayız seninle.Yalnızca ikimiz...''

Yürek ''hadi söyle''derken ,dudaklar neden mühürlü?
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla