Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-05-2008, 02:36 AM   #9 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: hfz'nin Günlüğü

tühh izmirdeymişsin yardım etmem artık.. 44

her şey kabak çiçeği dolması içindi..

şaka bir yana canım.. mutlaka doğru beslenme alışkanlığını kazanman gerekiyor..
bu konuda içsel blokajlarının olduğunun sende farkındasın..

aşırı yeme istediğimizin altında mutlaka bastırdığımız suçluluk ve güven eksikliği gibi duygular yatar..
meditasyon yaparkende rahatsızlık hissetmen deiğişime engel olmaya çalışan negatif egondan kaynaklı..

henüz telkinleri yeni dinlemeye başladın sayılır ki çok da düzenli dinleyemedin..

dilersen yeni bir program yapalım..

suçluluk ego ve kendine güvenden oluşan 3 lü listene ertelemeyi bırak ve zinde uyan telkinlerini ekleyerek
özellikle gece yatarken dinlemeye başla ve uyku süresince mutlaka dinlemeye devam et..

haricinde eğer fazla gelmesse gün içindede 4 saat kadar dinlersin..

temiz bir defter al ve bu defter yatakta baş ucunda dursun..

sağlıklı bir şekilde ideal kilomda olmaya niyet ediyorum
sağlıklı bir şekilde zayıflamayı ve ideal vücut ölçülerime sahip olmayıseçiyorum.. (ör) en kısa zmanda en hayırlı şekilde 55 kg. olmayı seçiyrum..bu niyetimin gerçekleşmesi için gerekli olan tüm içsel ve dışsal koşullar kolaylıkla gerçekleşiyor..
teşekkür ederim teşekkür ederim teşekkür ederim..

yukarıdaki olumlamayı sabah uynır uyanmaz oku ve yaz.. aynı şekilde gece yatarkende..
ve sabah akşam hayal ablanın ideal kilo meditasyonunu yap.. olduğu kadar ne kadrını gerçekleştirebiliyorsan o kdarını yap.. ama mutlaka uygula..

gece yatarken bir bardak ılık su iç.. istersen birazda limon sık içerisine aynı şekilde sabahları kaltığında da..

mutlaka egzersiz yap.. tembel bile olsan yattığın yerde durağan olma.. tv seyrederken bile aklına geldikçe esneme hareketleri yap..
bacaklarını yere değdirmeden pergel gibi aç kapa.. her bacağını ayrı ayrı yukarı aşağı hareket ettir..

buzdolabının üzerine ve görebileceğin bir kaç yere ideal kilonda olduğun resmleri yerleştir..

almazsan ve yapmazsan yemezsin.. dolabını sağlıklı besinlerle doldur..
yeşilliklerini yıka kurut ve saj-klama kabında dolaba koy.. atıştırmalık bir şeyler istediğinde
üşenmeden kolayca salata yapabilirsin..

ben muğlalıyım ve babamlar izmirde oturuyorlar bizden daha iyi kim bilir hafif zeytinyağlı yemekleri..
hele izmirin pazarları.. binbir çeşit güzel yeşillikler başka hiç bir pzarda rastlamadım..
lütfen avantajarını kullan canım..

evede diet bisküvilerden bulundur atıştırmalık olarak yoğurt ile birlikte harika olurlar..
dietleri benden daha iyi biliyorsundur mutlaka calsiyum ve müsli tüketimi seni tok tutacaktır..

günde bir tane haşlanmış patates ye ..

saat başı minik şeyler atıştırıp bol su tüketirsen mutlaka yararlı olacaktır..

gün içinde olumlamalarını içsel ve dışsal olarak tekrarla arada ayna çalışmalrı yap..

mutlaka yarım saat yürü ve bu yaptıklarını her gün bizlerle paylaş..
bizlerle paylaşınca zorunlu yapma isteği olacaktır..

mutlaka yaz her gün yaptıklarını..
bilki seni düşünen hedeflerine ulaşmanı isteyen yürekler var burada..

hatta sizin için uygun olursa izmirlide bu gün diyete başlıyor..
onunda hedefi var ve artık dönüşü yok çünkü nişanlısı ile buluşmasına az kaldı 10 kg vermesi gerekiyor...
birbiriniizn günlüğüne uğrayarak fikir alışverişi yapıp dstek olun..

gün içerisinde seni hedefine ulaşıtracak dergilere resimlere bak..
zayıflarsan nasıl bşr etek alırsın.. nasıl bir mayo alırsın..
web de bir çok yerde bu tarz magazinlere rastlayabilirsin..

hadi bakalım canım.. bir ay içinde izmire gelmek gibi bir düşüncem var..
seni fıstık gibi göreyim..

sevgiler..