Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2007, 11:55 PM   #7 (permalink)
avi907
Teğmen

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
avi907 is an unknown quantity at this point
Standart telkinlerin etki ettiği kişilerin uyguladığı sistem

sevgili mudokon burda telkinlerin en hızlı etki ettiği kişilerden biri benimdir sanırım... hatta öyleki ufak yan etkilerden bahsediliyorsa başta ağırlık hissi vs.. onları yaşamadan direk etkilerini görüyorum..
bazı telkinlerin etkisi 1 günde bazısı 2-3 günde ortaya çıkıyor mesala sigarayı bırakmam 1 hafta sürdü...

bunun sebebini tam olarak bilymiyorum ama sanırım bu güvenle çok alakalı bi olay
ben bu siteyi öğrenmeden önce  subliminal tekniğini vs.. çok iyi biliyordum gerçi burdaki mp3ler ritimli subliminal mp3ler olduğu için daha etkili.... ben bi mp3 dinleyeceğim zaman içeriğine bakarım sonra hemen yükler dinlemeye başlarım bunun etki edeceğinden kesinlikle eminimdir ve yan etkisi olacağına dair hiçbir şüphem olmaz çünkü şüphelerim çoktan ortadan kalkmıştı bu sanırım telkinlerin etkisini hızlandırıyor...
sana tavsiyem sitede ve forumda subliminal ve ritmotrans hakkında güzel açıklamalar var onları oku....
dinlediğin mp3lerin içeriklerinede şöyle bi göz at.. ha birde sonradan öğrendim içsel konuşmalarda çok önemli
aklına geldikçe içinden mutluyum... iyiyim... kendimi seviyorum... güveniyorum... dik yürüyorum... değerliyim.. aklına ne gelirse artık bunlar örnek sadece bunları tekrarla çok fazla yapman gerekmiyor bunu ama yaparken birşey dikkatini çekecek bu kelimeleri söylerken sanki yüreğinin sesiymiş gibi hissedeceksin... başarılar dilerim...
avi907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla