Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2008, 11:20 AM   #25 (permalink)
melodiss
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Standart Ynt: Melodi Diyarı....

bayağdır uğramadım günlüğüme sabah çayımı içerken bi dertleşelim bakalım onla gece günümü shamanic'in Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı adlı konusula kapattım o kadar mutlu oldum ki tamda aradığım buydu ve hemen uygulamaya başladım ihtiyacım davranış değişikliğinden çok hedeflere ulaşma depresyonda değilim,kendime güvenim var,insanlarla rahat konuşurum bunlara ihtiyacım yok
ama hedeflerime ulaşmaya ihtiyacım var ve sorunum kaygı. ya şöyle olursa ya böyle olursa diye bir an korku kaplayıveriyor içimi ama bunları değil olumlu olanlarını düşünmeliyim daha öncede ifade ettim öğrenimime istanbulda devam etmek istiyorum bunu o kadar çok istiyorum ki istanbul dediklerinde kalbimde bir şeyler eriyor sanki:)
'ben oğrenimime istanbul ünv.si felsefe bölümünde devam etmeyi seçiyorum'nasıl? öğrenmişim dimi

ama ilk hafta niyet ediyoruz:) çok sevdim ya tekrar teşkkrler shamanic

yarın önemli bir sınavım var bu yüzden evde tekrar ediyorum 2 gündür dershaneye gitmiyorum arada buraya takılıyorum tabi 44 bu sınav içinde olumlu düşüncelerimi yoğunlaştırdım:)

olumlu düşünmeyi tüm hayatıma yaymaya karar verdim çünkü ben hep şunu yapardım en kötü ihtimali düşünürdüm kendimi buna hazırlamaya çalışırdım çünkü şonuç güzel olursa daha çok mutlu olurdum bak kötü olmadı işte hayatım ne güzel gbi söylenirdim bilmeden ben kendimi kötü sonuca yaklaştırıyormuşum aslında...
mutluyum mutluyum mutluyum...umutluyum...umut dünyadaki şeylerin en güzelidir

dedimya hayatımın geneline yaymalıyım bu yöntemi mesela şuan kazım koyuncuyu dinliyorum karadeniz geldi aklıma hiç gitmedim belki bir gün gitmek nasip olur yeni yerler yeni insanlar belki sevidğim bir insanla şuan yoldayım ve arabada kazım koyuncu çalıyor ve biz karadenize gidiyoruz niye olmasın.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla