Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-05-2008, 11:31 PM   #72 (permalink)
peacemaker
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all
Standart Ynt: Astral Seyahat

Ben de bu konu hakkında birşeyler okudum ve bildiğim bikaç şeyi sizinle paylaşayım.kıyafetler konusunda rahat ve hafif kıyafetlerin çıkmayı kolaylaştırdığı,çıkmak için olan inancımızın yine çıkmammızı kolaylaştırdsığı ve son 24 saat içinde hafif şeylerin yenmesi gibi tavsiyeler vardı kitapta.ve bu astral bedenmiz yine okuduğum kitapta yazılanın söyleyeyim; ruhumuz değil.ruhun 7 katmandan oluştuğunu ve astral dublemizin bunun bir yada birkaç(emin değilim) tür enerjisinden oluştuğu yazıyordu.astral seyahat ile lucid rüyalar karıştırılıyor sanırım.ben de bu konuda kesin bilgilere sahip değilim ama bildiğim ve bikaç deneyimimden gördüğüm birşey var,lucid rüyalarımızı da astral seyahat zannedebiliriz.yine bir iki deneyimimden çıkardığım sonuç şu anda bu yazıları yazdığımı bildiğim kadar kişinin kendinin ve olayın farkında olduğunu söyleyebilirim.görüntülerin çok keskin olduğunu ve yine etraftaki sesleri,normal bedenimizdeyken duyma hissimizden çok daha kuvvetli duyduğumuzu biliyorum.ve kulaklarımda deniz altında oluşan basınç gibi bir basınç olduğunu hatırlıyorum.açıkça şunu da söyleyeyim deneyimlerim oldu ama bu bahsettiğim şekilde bedenimden tam olarak ayrılma yaşamadım.astral beden ne gibi bir fayda sağlarr.ben uçmayı seviyorum ve açıkçası dünya görüşümü geliştireceğini düşünüyorum.Sevgiler...
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla