Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2008, 09:31 AM   #196 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Günaydın henüz daha kimsyle konuşmadım herkes yatıyor.Sabahın huzurunu yaşadım kahvaltımı yaptımAllaha milyolarca şükretim.Bazen bizim ailede kıtlık günleri olur sanki herşey bi anda kurur vehiç imkan olmaz ozamanlarda hep kendimizi kurumuş ağaçlara benzetirim hani sonbahar gelipde yapraklarını dökerlerya .Allaha yalvarım Allhım biz yine baharı bekliyoruz diye .Bilirimki her kışın sonu bahardır .Bu aralar yine kıştayız ama olsun biçok kişiden daha çok huzurlu ve bereketliyiz.Çevreme bakıyorum çok parayla ne yaptığını bilemz okadar çok kişi varki hayretler içinde kalıyorum.Alahtan çocuklarımda aman şu marka olsun diye bi hevesleri olmadı.Ha iyi vekaliteli şeyleri bizde severiz ama olsada olur olmasada niye yok demeyiz.Geçenlerde bir yere gitmiştim sohbetsırasında biri ben önce adamım saatine sonra ne giydiğine sonrada ayakabısına bakarım diyordu hepsi iyi marka ise görşürüm diyordu. bende peki okişinin sana ne faydası olacak diye sordum beni kaliteli arkadaşları olan biri gibi gösterir dedi.Bencede nekadar görgüsüz oldugunu gösterir.Hayatım boyunca kimsenin arkasından gitmedim hep kendimle yarıştım ve hep kendi ile yarışan çokcuklar yetiştirdim. Bizim ülkemizde eskiden kişi ne biliyor diye bakılırdı şimdi ne giyiyor diye bakılıyor.Lütfen kendimize gelelim . yine çok konuştum sonra görüşürüz.