Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2008, 03:32 PM   #3 (permalink)
wolcun

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
wolcun is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kilo almak için bir telkin bulabilirmisiniz

Alıntı:
falconharem Nickli Üyeden Alıntı
Öncelikle herkese merhabalar...

Forumda oldukça yeniyim açıkcası buraya sadece göz atmak amacıyla girmiştim ama burdaki içerik beni o kadar etkiledi ve bu sistemi deneyen ve kullanan kitlenin yorumları da o kadar şaşırttı ki kendimi bir anda kaptırdım.

Kilo vermekle ilgili bir telkin var sitemizde ve bu çok güzel çünkü toplumumuzda bu tip kilolu insanlar kendilerine olan güveni kaybediyorlar,o kiloları veremeyeceklerini düşünüyorlar,toplumun onlara bakışlarını beğenmiyorlar vs. ama şu an benimde aynı hislerde olduğumu söylersem yalan söylemiş olmam üstelik benim vermem gereken bir kilo bile yok, aksine almam gereken belkide 15 kilo var. Yaşım 22 olmasına rağmen hala 57 kiloyum ve bu durumum belki toplumun bana bakış açısını değiştirmiyor fakat ben bu düşünceyi zihnimden atamıyorum ve ne kadar ilaç denedimse ne kadar yemeye çalıştımsa olmuyor 5 yıldır aynı kilodayım bir kilo alıyorum bir hafta sonra geri veriyorum kendiligimden yada veriyorum sonra tekrar alıyorum ve bu durum beni gerçekten hiç kilo alamıcam ve hep boyle kalıcam düşüncesinde kilitledi. Kilo almak için olmasa bile bu düşünceyi kaldırmak için herhangi bir telkin mp 3 ü varsa yardımlarınızı bekliyorum...

Aynı durum tıpa tıp bende de var yaşım 22 kilom 57 boy 1,78 şimdi de askere gidiyorum bakalım orada da alamazsam bilmiyorum artık :( ama böyle de mutluyum zayıf olmak şişman olmaktan kat be kat iyidir değil mi arkadaşım
wolcun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla