Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-05-2008, 09:44 AM   #199 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Ay ayy ayyy ... Bugün çok mutluyum oluşum dün toefl sınavından okulun en yüksek notunu almış .Busene kuzum için çok başarılı geçti.Bütün dileğim okul hayatı başarılarla dolsun hegün okula giderken onu iyi dileklerle gönderiyorum.Hayatında sevdiği işlerde son derece başarılı biri ama sevmediklerinide idare ediyor.İnsanın kendi yetiştirdiklerinin böyle başarılı olması inanın çok gurur verici.Bütün dileğim ikisininde hayatlarını en iyi şekilde yönlendirmeleri.Ben iki aydır yeşil çay içiyorum ,normal çay ve kahveyi hayatımızdan çıkardık ama gerçekten kendimi iyi hissediyorum.Sitede gezinirken kahveleri görünce içim gidiyor.Bu gün tunalıya kitapları değiştirmeye gideceğiz.Shamanic 'in söylediği gibi dün evde enerji temizliği yapmak için kitapları seçtik bu günde değiştireceğiz .Bizim evden atılması gereken biçok şey çıkar.Önce onları yok edelim sonra temizliğe başlayacağım .Ben adaçayını zaten içiyorum ama hiç tütsü yapmak aklıma gelmezdi.Shamanic 'ciğim iyiki varsın ve bize böylesi paylaşımlarda bulunuyorsun.