Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-05-2008, 07:31 PM   #19 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Standart Ynt: Sosyallik Arttırıcı Telkin İçeriği

Alıntı:
cudi Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba Arkadaşlar.

Benim merak ettiğim bir konu var.
bende eksik olduğunu düşündüğüm telkinlerin mp3 lerini indirdim.peki bunlar sadece dinleyecekmiyim yoksa hem dinleyip hemde telkin içeriğini beraberinde okumam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

cevap mail olarak gelirse yada özel mesaj olarak gelirse daha iyi olur. :)

Hayır telkinleri sürekli okuman gerekmiyor... hatta hiç okumayabilirsinde... Telkinleri günde 4-8 saat arası dinle... Ego + Suçluluk ile başlamalısın... İlkönce altyapın oluşmalı, açıklar kapanmalı... Telkinleri dinlemeye başlamadan bir kere okuman yeterli (bence) en azından beynine neye kalkıştığın konusunda emir vermiş olursun... "Ama kendime güvenim konusunda sorunum var" dersen ozman "hiç okumadan başla" derim. Çünkü bilinçaltı fitreni kalınlaştırmamış olursun... Yada şöyle yap 1 hafta dinle kendine güven geldiğini hissedeceksin. ozman bir kere okuyabilirsin. HErşey sende bitiyor... Bana göre ego + suçluluk ile başla 21 gün devam et... sonra ego + sosyallik ya da ego + (kendi tercihin) şeklinde yapabilirsin. egoyu lisetenden eksik tutma... Telkinler müziklerin içinde duyulamayacak kadar kısık konulmuştur. Amaç bilinçli olarak duymamandır zaten... Ama bilinçaltın bu telkinleri duyucak ve kendini programlamaya başlayacaktır. Bilimsel olarakta kanıtlanmıştır ki bilinçaltımız biz sesleri duymasakta sürekli kayıt yapar... 24 saat boyunca her şeyi her sesi kaydeder... böyle bir mucizemiz varken uyurken bile kullanabiliriz demi... :)

bi siteye biraz göz gezdirdiğin anda bu bilgiden çok daha fazlasını bulucaksın